הגנב שנתפס עם המכנסיים למטה

צעיר מרומניה ניסה לפרוץ לסופרמרקט בפורטוגל דרך חלון קטן, קטן מדי. הגנב ה"מתוחכם" נתקע בפתח למשך 11 שעות, במהלכן הוא לא יכול היה להיכנס או לצאת. בעל החנות הגיע למקום, צחק דקות ארוכות ורק אז הזמין את כוחות ההצלה שחילצו את הגנב האומלל. לפחות עכשיו הוא יקבל מכנסיים חדשים בכלא

גנב שניסה לפרוץ לסופרמרקט בפורטוגל חשב שאין דבר גרוע יותר מלהיתפס בשעת מעשה, אבל מתברר שיש גם יש: להיתפס בשעת מעשה עם המכנסיים למטה.

הגנב בעל האומדן הלא מוצלח במיוחד ניסה לשדוד סופר-מרקט באלמנצ'י שבפורטוגל, אך לאחר שנכנס דרך החלון הצר -  גילה לתדהמתו שהוא לא יכול להיכנס או לצאת. הוא נותר תקוע במשך יותר מ-11 שעות לפני שכוחות כיבוי אש הגיעו לחלץ אותו.

על פי הדיווח מפורטוגל, במהלך הזמן שבו ניסה להיחלץ לא פסל הגנב אף שיטה שתעזור לו לצאת מהמצב המביך - כולל להוריד את מכנסיו. אך לרוע מזלו, כל הניסיונות נכשלו והוא נאלץ להמתין בזמן שתושבי העיר מביטים בו ומגחכים.

הראשון שהבחין בו הוא בעל החנות. אחרי שצחק זמן מה, הוא הזעיק את כוחות החילוץ שעמדו גם וצחקו דקות ארוכות לפני שהחלו במבצע החילוץ. רק כעבור שעתיים הצליחו הכבאים לחלץ אותו מהחלון הצר והוא נעצר מיד על ידי הרשויות.

החדשות הטובות היחידות עבור הגנב הזה הן כנראה שבמקום המכנסיים שאיבד במהלך ניסיון הפריצה - הוא זכה במדי אסיר חדשים.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ואצלנו? כרישים גדולים בחופי ישראל