המסיבה של קדאפי ו-500 האיטלקיות הלוהטות

מה עשו 500 בחורות צעירות ויפות במיוחד בווילה של הרודן הלובי ברומא? הבנות האיטלקיות ציפו למסיבה נוצצת, אך במקום זאת זכו להרצאה ארוכה של קדאפי על יתרונות ההצטרפות לאיסלאם. מעבר להגיגיו של קדאפי, הבנות שהוזמנו במיוחד בתיאום עם סוכנות אירוח איטלקית זכו גם בספר קוראן במתנה. היה משתלם? תלוי את מי שואלים

שליט לוב מועמר קדאפי הזמין לווילה שלו ברומא 500 מארחות יפהפיות לאירוע מיוחד במינו. בעוד מנהיג לוב מתארח בוועידת המזון של האו"ם באיטליה, פנו עוזריו של קדאפי לסוכנות איטלקית המספקת שירותי אירוח של נשים, וביקשו להזמין לווילה המפוארת שלו 500 נשים בגילאי 35-18 ובגובה של 1.70 לפחות.

מאות בחורות צעירות, גבוהות ויפות הציפו אמש את משכנו הרומאי של קדאפי, נלהבות ומסוקרנות בשל שלל המתנות שהובטחו להן על ידי עוזריו של הרודן. האורחות התבקשו להופיע למסיבה בלבוש שאינו פרובוקטיבי יתר על המידה, כדי שלא לפגוע במעמד האירוע המכובד, בו צפוי היה גם לנאום השליט המוסלמי.

השליט הלובי הצבעוני ומעורר הסנסציות דאג גם הפעם להפתיע את האורחות שלו. במקום מסיבה נוצצת, גילו הצעירות האיטלקיות שהן הגיעו להרצאה על יתרונות ההמרה הדתית לאיסלאם. כשלראשו טורבן לבן וכשהוא מלווה בשומרות הראש שלו, נאם קדאפי במשך שעתיים תמימות וקרא לנשות העולם המערבי להצטרף לחיק הדת האמיתית.

"אין זה נכון שהאיסלאם הוא נגד נשים", דאג קדאפי להבהיר, "במערב הנשים משמשות כמו חפץ, כמו רהיט, ומשתנות לפי הדרישות של הגברים. אסור שזה יקרה". קדאפי אף המליץ לאורחות שלו להגיע למכה שבסעודיה, כדי להיווכח בעצמן בנפלאות האיסלאם.

"ישו לא נצלב, זה היה מתחזה"

השליט הלובי דאג לחלוק תובנות נוספות בנוגע לסיפורו של ישו. על פי גרסת קדאפי, ישו לא מת אלא נשאר בחיים. מי שנצלב היה בעצם מתחזה. "ישו נשלח בשביל לעזור ליהודים, לא עבורכן", הדגיש קדאפי. "מוחמד, לעומת זאת, נשלח עבור כלל האנושות. מי שהולך לכיוון אחר ולא לזה של מוחמד טועה, מאחר ואמונת האל היא האיסלאם".

אז מסיבה לא הייתה בוילה של הרודן הלובי, וגם מתנות יוקרתיות לא בדיוק חולקו ל-500 ה"מארחות" שביקרו בה. אך עוזריו של קדאפי דאגו שאורחותיו לא ייצאו ממנה בידיים ריקות, וציידו כל אחת מהן בספר קוראן ובספר נוסף - שכתב המארח בכבודו ובעצמו.