ארה"ב: כך "האחים מריו" שדדו נהג מונית

לא פעם מצלמות אבטחה מתעדות אירועים אלימים. אבל השוטרים בסטייטן איילנד נדהמו מהמחזה שנגלה לעיניהם במצלמות האלה: שני גברים לבושים בדיוק כמו הדמויות הממוחשבות מריו ואחיו לואיג'י, שדדו נהג מונית והכו אותו נמרצות. עכשיו המשטרה המקומית מחפשת אחריהם - וזה ממש לא משחק

אלפים ברחבי העולם מכורים למשחק הנינטנדו. אבל שני גברים מארה"ב לקחו את האהבה למשחק הווידאו -  קצת יותר מדי רחוק.

משטרת סטייטן איילנד, ניו יורק, מחפשת שני גברים החשודים בשוד ותקיפה של נהג מונית כשהם לבושים כמו כוכבי המשחק הפופולרי "האחים סופר מריו" - מריו ואחיו לואיג'י. אירוע התקיפה תועד במצלמות אבטחה של תחנת דלק.

"השניים נסעו במונית צהובה סמוך לשעה ארבע לפנות בוקר", סיפרו במשטרה. "הם היו לבושים כמו הדמויות הבידיוניות במשחק הווידאו, ככל הנראה בתחפושת לכבוד ליל כל הקדושים. בשלב מסויים, התפתח ויכוח בינם לבין הנהג שנכנס לתחנת דלק וביקש מהחשודים לשלם, ולצאת מהמונית".

החשודים בתלבושות הצבעוניות - אחד לבוש אדום והשני לבוש ירוק, בדיוק כמו האחים הממוחשבים - החלו להכות את נהג המונית, גנבו ממנו כסף מזומן ונמלטו מהמקום. גבר שלישי, לבוש בטוקסידו, נראה במקום במהלך התקיפה. במשטרה המקומית מבקשים שכל מי שיש בידו מידע על ה"אחים" מריו ולואיג'י - שייצור קשר עם המשטרה.