קמפיין לנוער בספרד: כך תענגו עצמכם

דפי מידע, עלונים מפורטים וסדנאות לשיפור הטקטיקה. קמפיין חדש בספרד תחת הסלוגן "ההנאה בידיים שלכם" מלמד בני נוער כיצד לחקור את גופם במטרה להביא לסיפוק מיני גדול יותר. גורמים באופוזיציה זועמים: הפכנו לבדיחה

המדריך לעשה זאת בעצמך (חדשות 2)

זה נושא שמביך לא מעט הורים, מורים ובני נוער, אבל בספרד החליטו לא להרים ידיים ולדבר עם הצעירים על אוננות ודרכים לסיפוק עצמי.

השלטונות בקהילה האוטונומית אקסטרמדורה השיקו קמפיין חדש במטרה להסביר לאוכלוסייה הצעירה כיצד לחקור את גופם באופן מיני, ואף הקצו לטובת הנושא 14 אלף אירו.

"ההנאה בידיים שלכם", הוא הסלוגן שנבחר לקדם את הקמפיין שכולל הפצת עלונים, דפי מידע מפורטים וסדנאות לשיפור הטקטיקה לעינוג עצמי.

האופוזיציה: הפכנו לבדיחה

כצפוי, לא מעט קולות נשמעים נגד המהלך. גורמים באופוזיציה זועמים על הצעד ואומרים כי מדובר בנושא אינטימי שצריך להישאר בדלתיים סגורות. "הפכנו לבדיחה של ספרד", התרעם מנהיג האופוזיציה.

גם הורים שמרניים מסרבים לשתף פעולה. "פשוט לוקחים מאיתנו את הזכות לחנך בעצמנו את ילדינו על סוגייה חשובה כמו מיניות", מלינים אבות ואמהות לצעירים.

אבל למרות ההתנגדות, נראה כי הקמפיין כבר מושך תשומת לב חיובית. במחוז אנדלוסיה הסמוך שוקלים ללכת בעקבות שכניהם ולאמץ את התכנית.