התחזתה לקטינה - והפלילה את בעלה הפדופיל

הודעה אחת בעלת אופי מיני - זה בסופו של דבר מה שהביא למעצרו של פדופיל מסוכן מווילס. אשתו שמה לב כי הוא מנהל שיחות עם קטינות במטרה לפגוש אותן ולקיים איתן יחסי מין, היא התחזתה לנערה בת 14, "הבריזה" מפגישה עימו והביאה למעצרו תוך כדי שהוא מוריד סרטי פורנו בכיכובם של קטינים

דווקא אשתו הלשינה עליו, דיוויד רוברטס (טלגרף)

שריל רוברטס, בריטית בת 61, חשדה במשך תקופה ארוכה כי בעלה דיוויד מנסה לפתות קטינות להיפגש עימו ולקיים איתו יחסי מין. כדי לאמת את החשדות, שהתעוררו לאחר שראתה הודעה בעלת אופי מיני אותה שלח לנערה כבת 13, נכנסה רוברטס לחדר הצ'ט בו בילה בעלה שעות רבות. בעלה לא חשד כי מדובר במזימה להפלילו, כאשר אשתו מדברת איתו ממחשב שנמצא רק מטרים ספורים ממנו.

לאחר שהיו בקשר ברשת האינטרנט, ובאחד המקרים דיוויד הגדיל לעשות כאשר חשף את עצמו בפניה במצלמה ואף ביצע בעצמו מעשים מגונים, החליטה שריל כי הוא יכול להוות סכנה לנערות אחרות וקבעה עימו פגישה. לפגישה, אליה דיוויד הגיע במטרה לפגוש קטינה כבת 14, הגיעה שריל רק על מנת לצלם אותו.

לאחר שאימתה את החשש כי בעלה הוא בעצם פדופיל מסוכן, היא הזמינה את כוחות המשטרה לביתם, שם גרו מאז נישאו לפני כ-18 שנים. השוטרים ההמומים שהגיעו לבית עצרו את בעלה תוך שהוא מוריד קטעי וידאו פורנוגרפים של קטינים. דיוויד ההמום לא ידע כיצד השוטרים ידעו על כל המעשים שעשה ועל השיחות שקיים, עד שסיפרו לו כי דווקא אישתו - היא זו שהלשינה עליו. במידה ויורשע אגב, הוא צפוי לעונש מינימום של חמש שנות מאסר.

שריל סיפרה לעיתונאים הרבים שהגיעו לסקר את המעצר כי "אני מאוד כועסת עליו, קשה לי להאמין שהייתי נשואה לגבר שמסוגל לבצע מעשים כאלה, אני צריכה קצת זמן לבד, לחשוב, ולשים את כל זה מאחוריי.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק