צפו: שיא גינס במשיכת אוטובוס בשיער

בשביל להיות אלוף, לעיתים צריך לסבול. תושב בריטניה בן 59 היה נחוש בדעתו להיכנס לספר השיאים של גינס - ולאחר שניסה לשבור את שיא העולם במשיכת אוטובוס באוזניים ונכשל, מצא את הדבר בו הוא הכי טוב העולם: משיכת אוטובוס בן 2 קומות על ידי שערו בלבד. לראות ולא להאמין

לא מפחד מקצוות מפוצלים: בריטי בן 59 שבר אתמול את אחד משיאי העולם המוזרים ביותר. הוא הצליח לגרור אוטובוס בעל שתי קומות, לאורך יותר מ-20 מטרים כשהוא נעזר בשערו בלבד.

מנחיט סינגה, תושב לייצ'סטר שבבריטניה נכנס באופן רשמי לספר השיאים של גינס, לאחר שחיבר לקצוות השיער שלו אוטובוס ענק, השוקל כ-7 טון, ומשך אותו לאורך 21.2 מטרים. "זה היה כואב מאוד, אך זה היה שווה את זה. הצלחתי לחשוב רק על הרגליים והראש, והמשכתי ללכת כדי לשבור את השיא הקיים, ללכת הכי הרבה שניתן", אמר האלוף רגעים אחרי שקבע את השיא.

כוכב אמיתי

סינגה טוען כי הוא לא מטפל בשערו החזק באופן מיוחד. "אני רק משתמש בשמפו", הוא מדגיש. "זהו שמפו רגיל שניתן להשיג בכל סופרמרקט ברחבי המדינה".

את המוטיבציה לשבור את השיא קיבל סינגה לאחר שנכשל לפני כשנתיים לסחוב את אותו האוטובוס בעזרת אוזניו בלבד. "הילדים שלי חושבים שזה מדהים, הם חושבים שאני כוכב אמיתי עכשיו", הוא מספר על החיים בבית.