והאנשים הכי מכוערים בעולם הם...

איזו אומה צריכה לשקול ניתוחים פלסטיים, ומהו היעד המומלץ לאנשים שמחפשים רק בני זוג אטרקטיביים? אתר השידוכים לאנשים יפים בלבד חושף את האמת העירומה

למי קראתם מכוערים? (dailimail)

אחרי שדחה קרוב לשני מיליון בני אדם בטענה שאינם מספיק מושכים, ממשיך אתר השידוכים לאנשים יפים בלבד למצוא דרכים נוספות לעצבן אוכלוסיות שלמות.

השירות המקוון BeautifulPeople.com חשף כי על פי הנתונים שהתקבלו באתר, הבריטים הם בין האנשים המכוערים ביותר בעולם. פחות מ-12% מהגברים ורק 15% מהנשים בממלכה שהגישו את תמונתם בבקשת הצטרפות לאתר זכו לתשובה חיובית. "הם פשוט לא מקדישים זמן למראה החיצוני ונוטים להזניח את עצמם", הסביר אחד הבכירים באתר את הממצאים.

גם לגרמנים יש לא מעט סיבות להוציא את המסרק ולשקול ניתוחים פלסטיים. חברי האתר הסכימו לקבל לשורותיהם רק 13% מהגרמניות והכתירו אותן לנשים הפחות אטרקטיביות בתבל. בתחתית הרשימה הבלתי מחמיאה תוכלו למצוא גם את הגברים הרוסים והפולנים.

אז לאן מומלץ לנסוע כדי לשזוף את העיניים? בעקבות הממצאים החדשים נראה כי שטוקהולם ואוסלו בהחלט יכולות לצפות לגל מבקרים "שטחיים". הגברים השוודים זכו לתגובות הנלהבות ביותר עם 65% הצלחה באתר. הנשים הנורווגיות שיגעו לא פחות מ-76% מהגולשים עם עיניהן הכחולות והשיער הבלונדיני.