האישה שהותקפה ע"י שימפנזה נחשפת לראשונה

כמעט שנה אחרי שהותקפה באכזריות על ידי שימפנזה שתלש את ידה והשחית את פניה, צ'רלה נאש מוורג'יניה אזרה אומץ והחליטה לחשוף את עצמה בתכניתה של אופרה ווינפרי. "הרופא אמר שחבל שהם היו צריכים להוציא את העיניים שלי", היא שיחזרה. "רק אז הבנתי שהעיניים כבר לא שם". בעלת השימפנזה הסבירה: הוא "בסך הכל רצה אהבה"

לפני שהותקפה על ידי שימפנזת המחמד של חברתה בחודש פברואר השנה, צ'רלה נאש מווירג'יניה שבארה"ב הייתה אישה נאה ונורמטיבית. אמש היא הגיעה לראשונה לתכנית הראיונות הפופולרית של אופרה ווינפרי כשרעלה מכסה את פניה - ודיברה לראשונה על פציעותיה הנוראיות.

צ'רלה איבדה בתקרית את ידה ואת מרבית פניה. במהלך הראיון, תוך הפגנת אומץ רב, צ'רלה הורידה את הרעלה וחשפה את פניה כפי שהם נראים עתה.

"רופא העיניים הגיע לפני כמה שבועות ואמר שחבל שהם היו צריכים להוציא את העיניים שלי, רק אז הבנתי שהעיניים שלי כבר לא שם", היא אמרה לאופרה. "אמרתי לעצמי - עכשיו אני מבינה למה הם אמרו שלעולם לא אראה יותר".

"הוא לא היה צריך שום דבר חוץ מאהבה"

השימפנזה טראוויס גרה בביתה של חברתה הטובה, סנדרה הארולד. סנדרה התייחסה לחיית המחמד שלה כמו לילד. אבל בלילה אחד, כשהגיעה צ'רלה לבית חברתה הטובה - השימפנזה הסתערה עליה ללא רחמים, בלי כל סיבה נראית לעין.

למרות שבעלת השימפנזה ניסתה לעצור את החיה המשתוללת, ששוקלת 89 ק"ג, בדקירות סכין -המתקפה נמשכה. "השימפנזה הרגה את החברה שלי!", אמרה בטלפון למוקד החירום. "תשלחו את המשטרה עם רובה! עם רובה!".

צ'רלה נפגעה באורח כה אנוש עד שסנדרה הייתה בטוחה שהיא מתה. טראוויס קרע לה את הפנים ותלש לה את היד. השוטר שהוזעק למקום ירה והרג את השימפנזה.

"שיחקתי איתו", סיפרה סנדרה על יחסיה עם טראוויס. "אהבנו לראות טלוויזיה ביחד. עד לתאונה הוא לא היה צריך שום דבר חוץ מאהבה". את משפחתה של צ'רלה ההסברים לא מעניינים - היא הגישה תביעה של עשרות מיליוני דולרים.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק