אנג'לינה ג'ולי בדרך לאמץ ילדה מסוריה

אחרי שאימצה שלושה ילדים בנוסף לשלושת ילדיה הביולוגיים, ואחרי ביקור מוצלח במיוחד בדמשק, החלה כוכבת העל אנג'לינה ג'ולי בהליכי אימוץ של ילדה מסוריה. מטפסי האימוץ נעדר בשלב זה שמו של בן זוגה, בראד פיט, שנראה כי המשימה של לגדל עוד ילד גדולה עליו. בקרוב אצלנו?

השביעי בדרך? אנג'י בביקור בסוריה (רויטרס)

אחרי שאימצה שלושה ילדים מקמבודיה, וייטנאם ואתיופיה, מתכוונת אנג'לינה ג'ולי יחד עם בעלה בראד פיט, לאמץ גם ילדה משכנתנו סוריה. כלי התקשורת בארה"ב מדווחים כי במהלך ביקורה האחרון בסוריה שנערך בתחילת החודש שעבר, הביעה כוכבת העל המשמשת גם כשגרירת רצון טוב של האו"ם את רצונה לאמץ ילדה מהמדינה.

למרות כוונתה של ג'ולי, בן זוגה מתנגד לאימוץ ולכן החלה ג'ולי בהליך הביורוקרטי לבדה. מקור המקורב לבני הזוג מסר כי פיט חושב ש"לגדל שישה ילדים זה מעל ומעבר בשבילו", ולמרות זאת - נראה שאנג'לינה נחושה במיוחד לאמץ ילד נוסף.

בראיון שנערך עימו לאחרונה, סיפר בראד פיט כי "אין אצלנו שקט בבית יותר, אבל אנחנו אוהבים את חוסר הסדר". לגבי מספר הילדים שהוא רוצה לגדל בסופו של דבר אמר פיט: "אנחנו רוצים לגדל קבוצת כדורגל" - כלומר 11 ילדים (לא כולל את ספסל המחליפים).

נכון להיום, בני משפחת בראנג'לינה המאושרים כוללים שישה ילדים - שלושה מאומצים ושלושה ביולוגיים - ואת אבא ואמא, המקפידים להדגיש בכל ראיון שלמרות הקריירות המצליחות, הם מקדישים זמן רב לילדיהם, מלמדים אותם שפות זרות ומסבירים לילדים המאומצים על מורשת המדינות מהן הגיעו.