יפן: נתפסה קוטלת הגברים

זה נראה היה כמו מקרה התאבדות לכל דבר, אך בכל זאת, כשיושיוקו אויידה נמצא מת במכוניתו מהרעלת פחמן , משהו לא הסתדר לחוקרים. עכשיו הם כמעט בטוחים - "האלמנה השחורה" רצחה אותו וגברים נוספים וגנבה את כספם

פתתה ושדדה את כספם. "האלמנה השחורה" (חדשות 2)

עובד המשרד בן ה-41, לא השאיר פתק ונראה מאושר במיוחד לאחרונה, כשכתב בבלוג שלו על תוכניתו להינשא ועל הטיול שהוא עומד לערוך עם כלתו לעתיד. כשהמשטרה גילתה שהוא העביר מיליונים לארוסתו ממש לפני מותו, הם החלו לחשוד. ואז הנתיחה שלאחר המוות גילתה כדורי שינה בדמו.

מותו של מר אויידה נראה כמו מספר לא ידוע של מקרי מוות, שבוצעו על ידי רוצחת סדרתית שהתחברה, הונתה ורצחה גברים בודדים שפגשה באינטרנט. המשטרה חוקרת יפנית בת 34 בחשד להונאה ורצח שהוסוו כתאונה או התאבדות, של שישה גברים.

החשודה המוכרת בשם קנאה קיג'ימה, היא אחת מהרוצחות הכי בלתי שגרתיות ביפן. היא נעצרה במקור על הונאת שני גברים אחרי שפגשה אותם באתרי אינטרנט לחיפוש בני זוג לנישואין. היא אמרה להם שהיא זקוקה לכ-30 אלף דולר כדי לשלם על לימודיה באוניברסיטה והבטיחה להינשא להם לאחר שתסיים. גם מר אויידה, שנרצח לאחרונה, העביר לחשבונה של קיג'ימה סכום של כ-50 אלף דולר.

"האלמנה השחורה" - מורה לפסנתר

גם קנזו אנדו בן ה-80, שקיפח את חייו בשריפה שפרצה בביתו, במזרח טוקיו במאי האחרון, ניהל קשר עם קיגי'מה. היא חשודה שביקרה אותו באותו יום וצולמה מושכת כסף בכרטיס האשראי שלו. עקבות של גלולות שינה, התואמות למרשם תרופות שניתן לה, נמצאו בדמו של אנדו.

הכינוי "האלמנה השחורה", הוענק לקיג'ימה ביפן על שהוציאה להורג לפחות שישה גברים בודדים. ה"אלמנה" ניהלה בזמנה הפנוי אתר אינטרנט העוסק במזון, הייתה לה תעודת שף והיא נהגה לספר לשכניה שהיא מורה לפסנתר.