"לטרמן שיקר - ובגד גם אחרי החתונה"

לפני כחודשיים הדהים מנחה הטוק-שואו הפופולרי בארה"ב, דיוויד לטרמן, את צופיו עם וידוי חושפני על הרומן שניהל עם עוזרת הבית שלו. לטרמן התנצל בפני אשתו וטען כי הרומן הסתיים לפני שהם התחתנו. עכשיו חושף אתר האינטרנט TMZ כי לטרמן המשיך לקיים יחסים "ללא הפוגה", גם לאחר נישואיו. איך כל זה ייגמר?

האם דיוויד לטרמן שיקר? מגיש תכנית הלילה הנצפית ביותר הדהים את ארצות הברית בחודש ספטמבר האחרון, כשסיפר על כך שניהל רומן עם העוזרת האישית שלו בתכניתו. לטרמן, נשוי ואב לילד קטן, סיפר כי הרומן הסתיים לפני נישואיו לאשתו, והביע חרטה גדולה על מעשה הבגידה.

אלא שעכשיו מתברר כי הרומן המשיך גם לאחר נישואיו של לטרמן, כך עולה ממסמכים שהוגשו על ידי עורך דינו של האיש שלפי ההאשמות ניסה לסחוט את מגיש הטלוויזיה האהוב. במסמכים אלו, אותם חושף הלילה אתר האינטרנט TMZ, טוען עורך דינו של הסוחט כי לטרמן המשיך לקיים יחסים "ללא הפוגה" עם העוזרת האישית, עד הקיץ האחרון.

נציגו של לטרמן אמר כי הרומן הסתיים לפני שזה נישא לאשתו בחודש מרץ האחרון. היום הוא סירב  לענות לשאלה הפשוטה – מתי באמת לטרמן סיים את מערכת היחסים עם העוזרת סטפני בריקיט.

עורך דינו של רוברט הלדרמן, החשוד בסחיטתו של לטרמן, אמר כי "עוד נשמע רבות מהסיפור הזה". הפרקליט הגיש היום בקשה מבית המשפט לדחות את תביעתו של לטרמן נגד מרשו בגין סחיטה. לטענתו, הרשויות "נסחפו תחת הסנסציה של כתב האישום" וכי לחבר המושבעים אין די ראיות נגד הלרדמן.

עוד אמר עורך דינו של הלרדמן כי 2 מיליון הדולרים לא היו לצורכי סחיטה, אלא "העברה מסחרית טהורה" עבור תסריט על חייו של לטרמן.

הוידוי המביך של דיוויד לטרמן