האישה הקטנה ביותר בעולם שוב בהיריון

אמריקנית בגובה 70 ס"מ מתכוננת ללידת בנה השלישי ומוכיחה שלאמהות טובה אין גובה. הרופאים הזהירו את האם המאושרת שחייה בסכנה, אבל היא מסרבת לוותר על החלום. "כל החיים שלי ההורים שלי אמרו לי שאני יכולה לעשות מה שאני רוצה", הסבירה את כוח הרצון היוצא דופן

אישה קטנה - כוח רצון ענק. סוזן ובתה (דיילי טלגראף)

גם כשהזהירו אותה הרופאים כי היריון עלול לסכן את חייה, סטייסי הראלד לא התייאשה. האישה הקטנה בעולם הדהימה את עולם המדע וסיפקה לרופאים הספקניים שתי הוכחות מוחצות, בדמות שני תינוקות בריאים, ששום דבר לא עומד בפני הרצון.

סוזן האמריקנית, שגובה פחות מ-70 ס"מ, סובלת מאוסטאוגנזיס אימפרפקטה - תסמונת תורשתית המתאפיינת בשבירות-יתר של העצמות ומונעת מאיברי הגוף מלהתפתח בצורה תקינה.

עכשיו, כנגד כל הסיכויים מצפה האישה שנעזרת בכיסא גלגלים ללידת בנה השלישי בשבועות הקרובים, אבל מלבד העובדה שהיא אינה יכול להרים את בנותיה בגלל הבטן הענקית, סטייסי לא מתלוננת. היחיד שבאמת סובל הוא בעלי", היא מסבירה. "כעת הוא צריך לעשות עכשיו הכל בבית".

"כל אחד הוא נס"

כבר בהיריון הראשון אמרו הרופאים לסטייסי כי העובר שיגדל בגופה הקטן עלול למעוך את איבריה הפנימיים, אבל היא לא הקשיבה. "כל החיים שלי ההורים שלי אמרו לי שאני יכולה לעשות מה שאני רוצה", הסבירה. "ואז הרופאים האלה אמרו שאני לא יכולה לגדל משפחה - זה שבר אותי" .

שמונה חודשים לאחר הבשורה המרה נולדה לבני הזוג, תינוקת יפהפייה ובריאה. השניים לא עצרו וכעבור פחות משנתיים הגיחה לאוויר העולה מאיקה. כיום, גודלה של הפעוטה בת השנתיים הוא כמחצית מגודלה של האם.

"לא תכננו להביא יותר משני ילדים", מודה סטייסי. "עכשיו אנחנו ממש מאושרים. אנחנו חושבים שכל אחד מהם הוא נס בפני עצמו".

בת שנה נושאת בבטנה את אחיה התאום

הצטרפו לדף האוהדים של חדשות 2 בפייסבוק