המצלמה תיעדה: שיכורה נפלה על פסי הרכבת - ויצאה ללא פגע

שיכורה בבוסטון נפלה על פסי הרכבת בטיוב, איבדה את ההכרה וכנראה לא ידעה - כמה מזל יש לה. עוברי אורח ברציף נופפו וסימנו לנהג לעצור ובכך הצילו את חייה. הנהג הצליח לעצור ברגע האחרון, למרות מרחק העצירה הרב של הרכבת. צפו בתמונות המדהימות שקלטו מצלמות האבטחה

שיכורה מבוסטון איבדה שיווי משקל ברציף תחנת הרכבת במרכז העיר. היא התנדנדה, הלכה הלוך ושוב ולבסוף - נפלה היישר על פסי הרכבת.

האישה האומללה נשכבה על הפסים ללא תנועה וכנראה איבדה את הכרתה. נוסעים נוספים במקום הבחינו באישה על הפסים וניסו לקרוא לה, אבל היא לא הגיבה. לפתע הם שמעו את הרכבת מתקרבת , ונופפו בכל כוחם לנהג הקטר, בניסיון לגרום לו לעצור.

בשלב מסוים, ככל הנראה הבחין הנהג בסימונים של האנשים על הרציף והחל לבלום. ידוע, כי מרחק הבלימה של הרכבת הוא גדול מאוד, ושלוקח לה זמן רב לעצור מרגע הבלימה ועד לרגע בו היא נעצרת לחלוטין.

הרכבת התקרבה, האישה לא זזה

בינתיים, למרות הקריאות, השיכורה לא זזה ממקומה. הרכבת המשיכה בנסיעתה ותחילה נראה היה כי הנהג לא יצליח לעצור בזמן, והוא עומד לדרוס את האישה השיכורה.

ייתכן והשיכורה הגיעה לנקודת שפל בחייה, אבל המזל לא נטש אותה. הרכבת נעצרה במרחק של סנטימטרים בודדים מראשה. לפתע, היא קמה על רגליה ויצאה מתעלת הרכבת - כנראה בלי לדעת בדיוק מה עבר עליה. עכשיו, גם היא יכולה לצפות בתמונות המדהימות.