ארה"ב: סטירות ואגרופים במשחק כדורגל נשים

אומרים שספורט הנשים הוא פחות אכזרי ואלים מזה של הגברים, אז אומרים. בעיטות, מרפקים, אגרופים ומשיכות בשיער, היו חלק מההצגה הבלתי ספורטיבית שנתנו שתי קבוצות כדורגל של נערות בארצות הברית. צפו במשחק שהפך לשדה קרב אלים במיוחד

משחק כדורגל בין שתי קבוצות נערות, בטורניר כדורגל נשים ברוד איילנד, הידרדר תוך שניות לקרב אגרופים. שתי הקבוצות האמריקניות, ניו מקסיקו ו-BYU נסחפו לתוך משחק אלים במיוחד.

הקבוצה הביתית הייתה ביתרון כשפרצה התגרה, ככל הנראה בשל תסכול של הקבוצה המפסידה. בתוך דקות אחדות האלימות עברה ליציעים, ותגרה התפתחה גם בין אוהדי שתי הקבוצות.

BYU הובילו 1-0, כאשר המשחק הפך מאוד תוקפני. השחקניות הכו האחת את השנייה במרפקים ובעיטות לאורך דקות ארוכות, אך העבירה הקיצונית ביותר שנראתה על המגרש הייתה של אליזבט למברט מקבוצת BYU, שמשכה בשיערה של שחקנית ניו-מקסיקו, קסידי שומואווי, והפילה אותה אל הקרקע.

שומוואי נותרה על הדשא המומה וכואבת. מאוחר יותר, למברט המשיכה בהתנהגות האלימה והכשילה באגרסיביות שחקנית אחרת, שהייתה בדרכה אל השער. בסופו של דבר חבולות ולא מרוצות, נפרדו שתי הקבוצות עם הבטחה ממנהלי בתי הספר להעניש את האחראיות.