דרמה בגן החיות: אייל ברח ממלתעות לביאה

גן החיות הלאומי בוושינגטון, השבוע: אייל בר דילג בטעות מעל גדר הבטיחות ומצא את עצמו מול שתי לביאות רעבות. האייל נלחם על חייו, ומול עשרות צופים נדהמים הצליח לחלץ את עצמו מהטלפיים האימתניות. אלא שנוכח פציעותיו הקטלניות של האייל, הוחלט להרדימו למוות. צפו בתיעוד המדהים של הבריחה

הטבע נצפה בשיא אכזריותו מול המצלמה בגן החיות הלאומי בוושינגטון שבארה"ב: אייל שנכנס בטעות לגוב האחריות הצליח לחמוק מטלפי חיות הטרף, אולם בגלל פציעותיו הקשות הוחלט להרדימו למוות.

בסביבת הפארק מסתובבים הרבה איילי בר, וכמה מהם מצאו את עצמם פעמים רבות גם בתוך גן החיות. האייל שנראה בסרטון שלפניכם דילג בטעות מעל הגדר - היישר לגוב האריות.

שתי לביאות ראו מול עיניהם את הטרף הקל והצליחו ללכוד את האייל המסכן. "כולם ניסו לעודד את האייל לברוח", סיפרה דוברת גן החיות. "הם צעקו לעבר האייל - רוץ! רוץ!".

הוחלט להרדימו למוות

האייל המבוהל הצליח בסופו של דבר לברוח לתוך תעלת המגן מלאת המים שמקיפה את אזור האריות. במשך עשרים דקות תמימות שהה האייל בתוך המים, כאשר הלביאות עוקבות אחריו מבחוץ. ילדים מפוחדים ובוכים שצפו במתרחש הורחקו מהמקום על ידי הוריהם.

בשלב מסויים הרחיק צוות גן החיות את הקהל מהמקום, והצליח להכניס את הלביאות בחזרה לאזור האריות. רק בשלב זה, יצא האייל מתעלת המים וקיבל טיפול רפואי.

הווטרינרים מצאו את האייל במצב אנוש עם פגיעות קשות בראש, בצוואר ובבטן. נוכח הפגיעות הקטלניות שספג, הוחלט להרדימו למוות.

הצטרפו לדף האוהדים של חדשות 2 בפייסבוק