באמצע הכדורגל: אוהד מצחצח שיניים

אוהד של קבוצת הכדורגל צ'לסי נתפס בעדשות המצלמה כשהוא מצחצח את שיניו במרץ, באמצע "משחק העונה" מול מנצ'סטר יונייטד. שאר האוהדים אמנם לא נתנו לבחור המוזר להפריע להם במשחק, אבל התיעוד שרץ באינטרנט מעסיק את הגולשים שמנסים להבין מדוע לעזאזל בחר האוהד לעסוק בהיגיינת הפה - באמצע היציע בסטמפורד ברידג'

כשצ'לסי ומנצ'סטר יונייטד נפגשות למשחק כדורגל, כמעט תמיד מובטח משחק עם הרבה אקשן. אבל הפעם, מאות אלפי הצופים במשחק שנערך אמש בין שתי הקבוצות, מצאו את האקשן דווקא מחוץ למגרש - ביציע: אחד האוהדים של צ'לסי נתפס במצלמות הטלוויזיה מצחצח את שיניו באמצע המשחק.

לא בטוח שהאוהד המוזר הגיע לאצטדיון סטמפורד ברידג' של צ'לסי כדי לצפות במשחק כמו שאר האוהדים. הבחור נצפה לעיני כל כשקצף גילוח מכסה את פניו וידו מצחצחת במרץ את שיניו, אבל הוא לא העסיק יותר מדי את אוהדי צ'לסי, שלא נתנו לתופעה המוזרה להפריע להם מלהתרכז במשחק. אחרי הכול, כניסתו של סלומון קאלו במקומו של דרוגבה עניינה אותם הרבה יותר מאדם שבחר לדאוג להיגיינה שלו באמצע המשחק.

כתב ה-BBC שראה את המצחצח שאל בשידור מדוע האיש מצחצח את שיניו באמצע המשחק. לשדר הכדורגל הייתה תשובה פשוטה והגיונית למדי לסיטואציה המוזרה: "כדי לשמור על היגיינת הפה".

תיעוד המקרה המוזר הועלה מיד לרשת לאתר יו טיוב ונצפה על-ידי אלפי גולשים שמנסים עדיין להבין מדוע לעזאזל בחר אוהד צ'לסי לצחצח את שיניו דווקא במשחק הכדורגל.