ה"מבוקש" שלח לעיתון תמונה יותר טובה

הפורץ מתיו מיינרד מווילס לא אהב את תמונת ה"פוטו רצח" שפורסמה בעיתון המקומי, כחלק ממאמצי המשטרה ללכוד אותו. הפתרון: ה"מבוקש" שלח תמונה אחרת מחמיאה יותר, בו הוא נראה עומד בסמוך לניידת משטרה. השוטרים מצידם דווקא מרוצים: "עכשיו כולם יודעים איך הוא נראה"

התמונה החדשה ("דיילי מייל")

פורץ מוויילס לא אהב את תמונת ה"מבוקש" שלו שהתפרסמה בעיתונות המקומית. הפיתרון: השודד שלח תמונה חלופית שלו - שצולמה סמוך לניידת משטרה.

המשטרה מחפשת כבר זמן ארוך את מתיו מיינרד, בחשד לפריצה בעיר סוונסי בחודש ספטמבר האחרון. בעוד רבים מחבריו נעצרו, השוטרים לא הצליחו לשים עליו את האזיקים. המשטרה החליטה להיעזר באזרחים, ופרסמה בעיתונות המקומית בעיר תמונת "WANTED" של החשוד.

המשטרה: "כל העיר יודעת איך הוא נראה, איזה אידיוט"

מיינרד כנראה לא אהב את התמונה הלא כל כך מחמיאה, והחליט לשלוח לעיתון המקומי תמונה קצת יותר מעודכנת שלו. במטרה להקניט את השוטרים, בתמונה ששלח ממכשיר הסלולרי שלו הוא נראה מרוצה ונינוח, כשמאחוריו... ניידת משטרה.

במשטרה לא ממש נעלבו. "הוא טמבל", השמיץ אחד החוקרים. "הוא חושב שהוא כל כך חכם שהוא נחשף ככה. אין לי ספק שנתפוס אותו בקרוב. בזכות המעשה הזה, כל העיר יודעת עכשיו איך הוא נראה. איזה אידיוט".

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק