שערוריית המין שמסעירה את אירופה

קרל הירשמן, פלייבוי שוויצרי בן 29, נמצא כעת במרכזה של פרשיית מין סבוכה. הצעיר שהתפרסם בשל המועדון שבבעלותו יצר קשרים עם דוגמניות ושחקניות מפורסמות וכיכב במגזינים. השבוע הירשמן נעצר בחשד שצילם צעירות בזמן שקיים עימן יחסי מין, ואז סחט אותן. מקורביה של בר רפאלי מכחישים שהיה לה כל קשר ל"פלייבוי"

רפאלי והירשמן (haisentito)

שערוריית מין מסעירה את אירופה: הצעיר המיליונר השוויצרי קרל הירשמן, בן לאחת המשפחות העשירות בציריך, נעצר לפני מספר ימים לאחר שדוגמנית מוכרת התלוננה נגדו במשטרה. החשד: הצעיר נהג לצלם דוגמניות וצעירות בזמן שקיימו איתו יחסי מין ואז לסחוט אותן.

הירשמן בן 29, המקורב לדוגמניות ושחקניות מכל העולם, בהן גם בר רפאלי, הוא דמות מסוקרת וידועה באירופה. מפורסמות כמו פריס הילטון, טארה ריד וגם רפאלי צולמו כשהן מבלות במועדון הלילה שלו בציריך ואף רצו שמועות רבות על מערכות יחסים שניהל עם כוכבות מרחבי העולם.

אך ככל הנראה, בזמנו הפנוי נהג הירשמן לנצל את המועדון שבבעלותו לביצוע דברים נוספים ומפוקפקים. על פי החשד הצעיר היה נוהג להזמין צעירות לבלות איתו בחדר פרטי במועדון, לקיים איתן יחסי מין ולצלם אותן ללא ידיעתן.

קיים יחסי מין עם בת 15

אחר כך נהג הירשמן להראות לצעירות את הקלטת ולדרוש מהן דברים, ותמורת זאת הבטיח לא לפרסם את הצילומים בתקשורת. רוב הקורבנות שלו שיתפו פעולה עם הסחיטה מכיוון שרצו לשמור על שמן הטוב.

הירשמן כבר נעצר בעבר ובילה בכלא, לאחר שקיים יחסי מין עם קטינה בת 15 בשנת 2004. בנוסף קיימות עדויות רבות לכך שביצע עשרות מעשי אונס והפעיל אלימות נגד נשים. אתמול שוחרר החשוד ממעצר בערבות ודרכונו נלקח ממנו כדי שלא יוכל להימלט משוויץ עד לסיום החקירה בנושא.

מקורבים לבר רפאלי ביקשו למסור כי אין לה ומעולם לא היה לה שום קשר רומנטי או חברי עם ה"פלייבוי" השוויצרי.