קשיש חשש שיאבד את כלבו האהוב - והתאבד

פנסיונר מגלזגו שבסקוטלנד פחד שחברו הטוב ביותר, כלב הטרייר יורקשייר האהוב שלו, יילקח להסגר בשל תלונות רבות מהשכנים על רעש הנביחות. הקשיש פשוט לא עמד בלחץ, וירה בעצמו. "אנחנו לא שכנים מהגיהנום, הכלב לא נתן לנו לישון", אמר אחד השכנים המתלוננים - שיכול עכשיו לישון בשקט

איבד את חברו הטוב ביותר (ה"סאן")

עם שכנים כאלה - מי צריך אויבים? וויליאם בלאקלי בן ה-78 שם קץ לחייו לאחר שחשש ששכניו יגרמו לכך שיקחו ממנו את היקר ביותר לליבו ואת חברו הטוב ביותר - הכלב שלו.

שכניו של הפנסיונר הקשיש התלוננו לעירייה שוב ושוב על הנביחות הבלתי פוסקות של כלב הטרייר-יורקשייר. מועצת העיר אף שלחה לבעל הכלב מכתב בו פירטה את תלונות השכנים האומללים ואיימה אם הנביחות המטרידות לא ייפסקו, הכלב עלול להיכנס להסגר. במכתב מעיריית גלזגו נכתב כי "הרשויות עומדות לנקוט בצעדים המוכרים בחוק כדי להפסיק את הרעש המטריד".

וויליאם הקשיש לא עמד בחדשות הרעות. הוא כל כך חשש מלהמשיך את חייו ללא ה"הנסיך", עד שהחליט לסיים אותם והתאבד. גופתו נמצאה ביער סמוך לגלזגו ."אני המום", אמר פאל גאורגינה קראוטרס בן ה-62, שכנו וחברו של וויליאם.

חברו של הקשיש כועס דווקא על השכנים שהתלוננו על הרעש: "הם כעסו, אבל הייתה תחושה שהם מחפשים אותו, אמרו לו שההתנהגות שלו היא אנטי-חברתית ושעומדים לקחת לו את הכלב". לדבריו, השכנים פשוט החליטו לצאת לקרב לא הוגן בעניין.

חבריו ההמומים של וויליאם העידו על בעל מסור שבחודשים האחרונים טיפל באשתו שגססה למוות. "הוא היה נתון ללחצים בלתי נסבלים, ואחרי שאשתו מתה הוא פשוט נותר מבולבל לגמרי", אמר אחד מקרוביו.

"התינוק לא הצליח לישון בגלל הכלב"

רק עכשיו, לאחר ההתאבדות, חלק מהשכנים מרגישים רע על מה שעוללו לאיש המסכן. אחת השכנות ששלחה תלונה מביעה חרטה: "הוא טיפל בכלב הזה כל כך טוב, הוא ממש אהב אותו, אני מקווה שהכלב ימצא לעצמו עכשיו בית טוב ואוהב באותה המידה". כעת היא מביעה צער על מותו של "איש כל כך טוב שטיפל באשתו הגוססת במשך שלוש שנים ולא שלח אותה לבית אבות".

אבל למרות המוות הטרגי, כמה שכנים אחרים עדיין זוכרים את הלילות הקשים עם הנביחות ברקע. "הכלב הזה לא נתן לנו לחיות", דבק בתלונותיו השכן ג'ורג' דאנקן, שסיפר כי התינוק שלו לא הצליח לישון בגלל הכלב. "נמאס לי ממנו ומהכלב, אני ממש מצטער שזה קרה אבל אי אפשר להאשים אותנו - אנחנו לא רצינו שיקרה לו משהו רע", אמר דאנקן והוסיף: "אנחנו ממש לא שכנים מהגיהינום כפי שהעיתונות מתארת אותנו, לא רצינו להזיק לו - כל מה שרצינו זה שקט".