הכירו את התלמידה הגבוהה ביותר בבריטניה

היא רק בת 16 וכבר יכולה להוות איום על לא מעט כדורסלנים. אמה צ'יל הבריטית מתנשאת לגובה של כמעט 2 מטר, אבל חולמת על עוד כמה סנטימטרים. "זה כיף להיות יוצאת דופן", מתגאה הנערה

למי קראת ג'ירפה? אמה ליד מורתה וחברתה (dailymail)

אמה צ'יל רגילה לדבר לאנשים מגבוה. זה לא שהנערה בת ה-16 מתנשאת - היא פשוט גבוהה כמעט מכולם.

הצעירה הבריטית מיתמרת לגובה של 1.98 מטרים ואוחזת בתואר המכובד: תלמידת בית הספר הגבוהה ביותר בממלכה. בניגוד לשאר בני גילה, שמתביישים בדרך כלל במראה החיצוני שלהם, אמה זוקפת את נתוניה ומקפידה ללכת בראש מורם. "אני מאוד גאה להיות גבוהה מכולם", היא אומרת בלי להניד עפעף. "זה כיף להיות שונה מהאחרים".

אבל בכל זאת יש משהו שמטריד את הנערה התמירה. "אני רוצה לגבוה בעוד כמה סנטימטרים כדי להשיג את אבי", מכריזה אמה. לעומת זאת, הבת הצעירה ל"משפחת הג'ירפות" מסתמנת כאכזבה. "היא בגובה נורמלי לגילה", מציינת אחותה באכזבה.

מרתיעה מחזרים

אביה של אמה מספר כי היא תמיד הייתה גדולה משאר בני גילה, אך בשנים האחרונות היא צמחה משמעותית. "אנחנו צוחקים על כך שנאלץ לקנות בית גדול יותר כדי שנוכל כולנו להיכנס אליו", משתף האב.

ומה לגבי מחזרים? "אין לי חבר כרגע", מודה אמה. "אני חושבת שהגובה שלי מבריח אותם". אך למרות התקווה לעתיד רומנטי ורוד יותר, הנערה לא מוכנה להתפשר או להשתנות. "רוב הסיכויים שתמיד אהיה גדולה יותר מבן זוגי, אבל בכל זאת אמשיך להסתובב בעקבים", היא מבטיחה.