אף פעם לא מאוחר להחליף חיתולים: בריטי בן 75 מצפה ללידת בנו בחודש מרס

כנראה שלעולם לא מאוחר מדי להביא ילד לעולם. גרי ברוקס מאנגליה בטח יסכים עם האמרה הזו, מפני שבעוד ארבעה חודשים אשתו השנייה תלד את בנם השני. "אני לא מרגיש זקן, אני יכול לעשות כל מה שגברים צעירים עושים", אומר ברוקס שצפוי להיות מתועד בספר השיאים של גינס כאב המבוגר בעולם

המשפחה המאושרת - בקרוב יצטרף עוד ילד לתמונה (הסאן)

זה לא הגיל, אלא התרגיל - גרי ברוקס, בן 75 מהעיר לינקס שבבריטניה ואשתו דון בת 40, מצפים ללידת בנם השני שאמור להיוולד בחודש מרס. בני הזוג הם הורים לילד בן שש, אך הלידה הצפויה תכניס את ברוקס לספר השיאים של גינס כאב הטרי המבוגר בעולם.

בני הזוג הכירו כאשר התגוררו בשכנות בעיר לאות' באנגליה בשנת 1994. דון הבינה שהיא מתאהבת בגרי עד שלבסוף נישאו השניים בשנת 2003. דון סבלה בצעירותה ממחלה נדירה בצוואר, בעקבות המחלה היא עברה ניתוחים רבים ולא יצרה קשרים רומנטים רבים עד שפגשה את ברוקס. "לא יכולתי לחשוב לעולם שמישהו יאהב אותי כמו גרי", היא מספרת.

"יש לי נפש של גבר צעיר"

בראיון שהתפרסם בעיתון "הסאן" הבריטי בשבוע שעבר, התראיין אב לתאומים בן 71 שטען שהוא האב המבוגר אי פעם בבריטניה. כששמע גרי על הראיון הוא החליט לספר את סיפורו, "לא רציתי תהילה בעקבות הסיפור שלי, רק שנהיה מאושרים" הוסיף.

ברוקס, אב לשלושה ילדים בוגרים מנישואים קודמים, לא מתרגש יתר על המידה מהעובדה כי הצליח בגיל מבוגר להביא ילד לעולם, "יש לי נפש של אדם צעיר, ואני יכול לעשות כל מה שגברים צעירים יכולים", אמר - וצדק.