הלו שוטר, אני נוהגת שיכורה

"יש מישהו שנוהג כאן שיכור" הלשינה תושבת וויסקונסין למשטרה, "את נוסעת מאחוריהם?" שאלה המרכזנית, "לא , אני הנהגת!", ענתה למרכזנית ההמומה. מפתיע? מסתבר שזו לא הפעם הראשונה שנהג שיכור מתקשר להלשין על עצמו במשטרה

מארי סטרי לא היססה לרגע כשזיהתה נהג שיכור על הכביש. כדי לא לאבד אפילו דקה, היא התקשרה למוקד החירום של המשטרה ודיווחה: "במחוז קלארק יש מישהו שנוהג שיכור ברחוב גרנטון". המרכזנית הבינה מיד שמדובר בסכנה ושאלה "האם את מאחוריו?". "לא", דיווחה מארי, "אני הנהגת".

המרכזית המבולבלת חשבה לרגע וכדי לוודא ששמעה טוב שאלה את האישה: "את מתקשרת כדי לדווח שאת נוהגת שיכורה?". "כן", ענתה הנהגת. "האם את רוצה להפסיק לנהוג לפני שתהיה תאונה?" הציעה המרכזנית, והאישה ענתה "כן, אני עוצרת".

בדם של מארי נמצאה כמות אלכוהול כפולה מהכמות המותרת בחוק. אך מתברר שזו לא הפעם הראשונה שנהג שיכור מתקשר למשטרה כדי לדווח על מעשיו. רק בשבוע שעבר התרחשה תקרית דומה במדינת וושינגטון. "אני לא יודע אם זה בטוח שאני נוהג", אמר נהג מטושטש לשדרן רדיו. "אני די שיכור ואני לא מרגיש טוב".

במקרה הזה רגשות האשם הכניעו את תאוותו של הנהג לאלכוהול. "להרוג משהו, זה הדבר האחרון שאני רוצה, והתחלתי להרגיש ממש אשם על כך שאני נוהג", אמר הנהג השיכור לשדרן. אך רגשות אשם הם לא תמיד הגורם שמפעיל את המטלפנים. שוטר ממישיגן התקשר לפני שנה למשטרה, כשהוא מסטול ממריחואנה. את המריחואנה, התברר מאוחר יותר, הוא החרים לחשוד שתפס.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק