בולגריה: בת 11 ילדה בדרך לחתונה

קורדזה הבולגרית היא ילדה בת 11, ועכשיו היא אולי האמא הצעירה ביותר בעולם. הילדה התאהבה בצעיר בן 19 שהציל אותה מביריונים בבית הספר. סיפור האהבה פרח עד שסבתה של הילדה גילתה את ההריון הלא צפוי. עכשיו נשלח האב הטרי לכלא, והאם הצעירה אומרת: "יש לי צעצוע חדש"

הצעצוע החדש של האם הצעירה (דיילי מייל)

ילדה בת 11 הפכה לאחת האמהות הצעירות ביותר בעולם, ואם זה לא מספיק - היא ילדה את בתה הצעירה בדרך לטקס הנישואין שלה.

קורדזה זליאקובה, תושבת העיר סליוון שבבולגריה, עדיין לבשה את שמלת הכלולות שלה כשהובהלה לבית החולים, שם היא ילדה בת בריאה והעניקה לה את השם - ויולטה. האם הצעירה אמרה לעיתונאים: "אני לא הולכת לשחק יותר בצעצועים, יש לי צעצוע חדש עכשיו" .

קורדזה, שנכנסה להריון שבועיים אחרי יום הולדתה ה-11, בילתה את הלילה בבית החולים יחד עם ויולטה, ובבוקר היא מיהרה בחזרה לכנסיה כדי להתחתן עם בן זוגה זליאקו דימיטרוב. היא אמרה לעיתונאים שליוו אותה בתהליך: "זה מרגיש מוזר להיות אמא, לגדל ילדה. אבל היא יפה מאוד, אני ממש אוהבת אותה", והתעקשה באזני העיתונאים כי "ויולטה היא הילדה עכשיו, אני חייבת להתבגר. אני לא הולכת יותר לבית הספר - אני אמא עכשיו" .

האם הצעירה: "חשבתי שאלו ההמבורגרים"

בני הזוג הצעירים נפגשו כשזליאקו הציל את קורדזה מביריונים שהציקו לה בגן המשחקים של בית הספר.  עכשיו, מיד אחרי הטקס, הוא מתחיל לרצות את עונש המאסר שנגזר עליו בגין יחסי מין עם קטינה. רגע לפני שנכנס לניידת, אמר האב הצעיר: "פחדתי כשגיליתי שהיא בהריון, לא תיכננו להביא ילד לעולם, אבל אני מאוהב בקורדזה, אני אוהב אותה מהרגע הראשון שראיתי אותה".

זליאקו סיפר על היום בו פגש את קורדזה. "הלכתי ליד בית הספר וראיתי כמה נערים מתעללים בה", לדברי האב הטרי, "אמרתי להם לעזוב אותה לנפשה, הם הלכו והיא החלה לבקש ממני לפגוש אותי, היא רצתה לצאת איתי. חשבתי שהיא בת 15 - היא לא אמרה לי שהיא רק בת 11".

שבוע אחרי הפגישה הזו, קורדזה נכנסה להריון."לא ידעתי שאני בהריון עד שסבתא שלי ראתה שעליתי במשקל", אמרה הילדה, "אני חשבתי שאלו ההמבורגרים". המשפחה תיכננה לערוך את החתונה ורק אז לתת לילדה להיוולד, אבל הצירים הקדימו ותפסו את קורדזה לא מוכנה - רגע לפני הטקס . 

הסיפור שהסעיר את בריטניה: אב בן 13

הכירו גם את אלפי השני: רק בן 13 וכבר הפך לאב

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק