האיש המהיר בעולם נגד החיה המהירה בעולם

נראה שאוסיין בולט פשוט התייאש מלהתחרות מול בני אדם - איש לא מסוגל להתקרב לשיא העולם המדהים שלו. אז במקום לפרוש ולהשאיר את הבמה לבאים אחריו, החליט שיאן העולם לאמץ לעצמו גור ברדלס בן 3 חודשים כחלק ממיזם צדקה למען חיות הבר באפריקה. אולי בעתיד, כשהגור יגדל קצת, ימצא האיש המהיר בעולם יריב אימון ראוי

האתלט הג'מייקני אוסיין בולט שבר כבר את כל השיאים האפשריים בריצות ל-100 ול-200 מטרים. עכשיו, אחרי שבני אדם הפסיקו להוות עבורו אתגר, עובר שיאן העולם להתחרות מול בעלי חיים.

בולט אימץ לעצמו יריב אימון ראוי בהחלט - גור ברדלס בן שלושה חודשים. אלוף העולם לוקח חלק בפרויקט מיוחד שמטרתו היא לשמור על חיות הבר בקניה, והוא בחר לקרוא לגור הברדלס החמוד באותו הכינוי שהודבק לו עצמו - Lightning Bolt.

הברדלס הקטן אמור בינתיים להישאר בטיפול בגן החיות בניירובי בירת קניה, כאשר בולט יממן את הטיפולים בסכום של כ-14 אלף דולרים וימשיך לתרום סכום שנתי של 3,000 דולרים למען חיות הבר באפריקה. בולט נדרש להתייחס לשאלה אם הוא לא מפחד מחיית המחמד החדשה שלו, והשיב כי בעבר הוא בהחלט פחד מברדלסים - אבל היום כבר לא.

נכון לעכשיו, למרות שיא העולם המדהים בריצה ל-100 מטרים שקבע בולט באליפות העולם בקיץ - תוצאה לא אנושית של 9.58 שניות, ועל אף שבולט צפה בקלטות של ברדלסים רצים כדי לנסות ולחקות את סגנון הריצה שלהם, הוא כנראה יצטרך להתאמץ הרבה יותר כדי לנצח ברדלס בתחרות ריצה. ברדלס מסוגל לרוץ 100 מטרים בזמן של שש שניות בלבד.