הכניסה למלון היוקרה לכלבים בלבד!

רחובותיה של בירת טייוואן היו בעבר מלאים בכלבים משוטטים. היום, בעקבות טרנד חדש מצאו ההולכים על ארבע בית חדש ומפואר. מלונות יוקרה מיוחדים לחיות מחמד מאכלסים אותם ומעניקים להם טיפולים מפנקים כמו חוגי העשרה ושירותי עיצוב שיער. הכל תמורת 14 דולר ליממה

בטייוואן מצאו דרך להתמודד עם בעיית הכלבים המשוטטים בעיר: מיזם של איש עסקים מקומי מספק מענה לבעלי ההולכים על ארבע שלחוצים בזמן ובשטח מגורים - בית מלון לכלבים.

חברו הטוב של האדם הנאמן לו כל-כך, לא תמיד זוכה ליחס תואם מצד בעליו. בשל חוסר היכולת להתמודד עם תובעניות הטיפול בחיות המחמד, היו בעלי הכלבים לעיתים קרובות משליכים את הכלבים לרחוב.

כדי למנוע זאת, פתח איש העסקים קווין לין את המלון לכלבים. למעשה, טרנד מלונות הכלבים הולך ותופס תאוצה, ואכן מהווה פיתרון מוצלח לבעיית החיות המשוטטות. נתונים סטטיסטיים מראים כי באי הטיוואני חלה ירידה ניכרת בכמות הכלבים המשוטטים: מ-666 אלף בשנות התשעים לכ-180 אלף בשנת 2007.

"פארק החלומות של חיות המחמד"

בשטח של כ-700 מטרים מרובעים מתארחים במלון בדרך כלל כ-60 כלבים. שם הם מעבירים את זמנם בפעילות גופנית ובטיולים לשמורת טבע קרובה.

"פארק החלומות של חיות המחמד" הוא מלון יוקרה המאפשר לכלבים שלל פעילויות מהנות. החל משחייה וקפיצה לתוך בריכה, טיפולי יופי ושיער, אימוני כושר גופני ועד לחוגי העשרה. כלבים בעלי בעיות התנהגות או פחדים יכולים להתאכסן בחדרים פרטיים, כדי למנוע עימותים עם אורחים אחרים במלון. למרות התמורה הגבוהה, המחיר הוא בהחלט סביר - 14 דולר עבור שהייה של יממה במקום.