באמצע משחק NBA: מנו ג'ינובילי לכד עטלף

כוכב הסן אנטוניו ספרס מליגת ה-NBA הוכיח מול המצלמות כי הוא יודע לתפוס עוד כמה דברים חוץ מהכדור: לקול תשואות הקהל הצליח ג'ינובילי ללכוד בידיו החשופות עטלף מעופף שחדר לאולם. "כשאתה לא מצליח להטביע את הכדור", הסביר הכוכב, "אתה חייב למצוא דרך אחרת להיכנס לחדשות". כך זה נראה

צייד העטלפים (חדשות 2)

שבע הנקודות שקלע הלילה עומרי כספי בתבוסה של קבוצתו סקרמנטו לסן אנטוניו - ממש לא היו הדבר הכי מעניין שהיה במשחק ה-NBA.

האירוע הביזארי התרחש בשלהי הרבע הראשון למשחק. עטלף חביב טעה בדרכו ונכנס בטעות לאולמה הביתי של הסן אנטוניו ספרס. כניסתו של העטלף הסורר הביא את שופטי המשחק להפסיק את המשחק.

הקמע של הקבוצה - מחופש לבונה ועם סמל באטמן על חולצתו - ניסה ללכוד את העטלף המסכן ברשתו אך ללא הצלחה. הבחור בתחפושת לא הצליח לעשות יותר מדי לעטלף, למרות תנועות הקראטה המדודות שלו.

אבל מי שהצליח להביא לסופו של גן החיות, היה דווקא הכוכב הארגנטינאי של ה"ספרס", מאנו ג'ינובילי. בתנועת ידיים חדה הצליח ג'ינובילי ללכוד את המעופף האומלל, ולקול תשואות הקהל הוציא אותו מתחומי האולם.

"כשאתה לא מצליח להטביע את הכדור, אתה חייב למצוא דרך אחרת להיכנס לחדשות", הסביר ג'ינובילי את התפיסה האמיצה. "עשיתי מה שעשיתי. תפסתי עטלף. אני לא חושב שזה כזה ביג דיל". דרך אגב: הארגנטינאי קלע 13 נקודות בניצחון קבוצתו 113:97.

מחקר: גם העטלפים מקיימים מין אוראלי

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק