צפו בזוג הנשיאותי: ברק אובמה ואשת החתול

ברק אובמה חגג את "ליל כל הקדושים" הראשון שלו כנשיא ארה"ב. הנשיא ורעייתו - שהתחפשה לאשת חתול, אירחו אזרחים רבים למצעד התחפושות המסורתי. אובמה לא שכח לנצל את ההזדמנות ליצור קצת הון פוליטי, כאשר אירח לארוחה חגיגית מאות קצינים לוחמים מצבא ארה"ב ולא שכח להודות להם על הלחימה מעבר לים

כמיטב המסורת בבית הלבן, נשיא ארה"ב ורעייתו מישל - בתחפושת אשת החתול - אירחו בבית הלבן את מצעד התחפושות של "ליל כל הקדושים". הבית הלבן נצבע בכתום, רכבי השרד הפכו לדלועים ואלפי "רוחות רפאים" קטנות צצו מכל פינה.

במצעד השתתפו ילדי עובדי סגל הבית הלבן וילדי קצינים מצבא ארה"ב הגיעו בשלל תחפושות מעניינות וזכו לקבל ממתקים מהזוג הנשיאותי -  מבית היוצר של מישל - על טהרת הבריאות כמובן. "אני מבקש לא לצלם את השגרירה שלי לאו"ם", אמר הנשיא ונתן לצלמים את האות להפנות את המצלמה לסוזן רייס שהופיעה לאירוע בתחפושת של גיבור הילדים "גופי". 

זהו ליל כל הקדושים הראשון של אובמה, ובין הטקסים הוא חילק אלפי דברי מאפה מתוקים, בריאים ודלי שומן לילדים ולמבוגרים שהגיעו לפחד ולהתרגש בין הדלועים יחד עם הנשיא.

לאחר מצעד התחפושות המרשים, ערך אובמה ארוחת ערב חגיגית למאות קציני צבא ששבו משדה הקרב. חסר תחפושת, אבל עם סל שמזכיר את כיפה אדומה, הודה הנשיא לקצינים שלוחמים בעירק ובאפגניסטן.

ברק אובמה לא בחר בדמות כלשהי, אבל אשתו הפכה לחתולה הראשונה של אמריקה. "הילדים שהגיעו לבקר כאן היום היו ממש חמודים, כמו אשתי היפה", סיכם אובמה את החגיגה ואמריקה הלכה לישון עם חיוך.