להחלפה: שירותי סקס תמורת כרטיסים לבייסבול

תושבת ארה"ב הלכה צעד אחד רחוק מדי כדי להפתיע את בעלה: סוזן פינקלשטיין בת ה-43 פרסמה מודעה בה הציעה לקיים יחסי מין - תמורת כרטיסים למשחק קבוצת הבייסבול האהודה עליה ועל בן זוגה. לרוע מזלה, היא נעצרה על ידי שוטר סמוי, והוגשה נגדה תביעה

סוזן פינקלשטיין, מעריצה ללא גבולות (AP)

מעריצה שרופה: כתב אישום הוגש נגד אישה אמריקנית בת 43, שפרסמה ברשת הצעה שעוררה סערה. סוזן פינקלשטיין יצאה בהצהרה באינטרנט כי תקיים יחסי מין - תמורת כרטיסים לסדרת הגמר של הבייסבול, איתם תיכננה להפתיע את בעלה.

"לא עשיתי שום דבר רע", אומרת להגנתה פינקלשטיין. "אני לא מובכת ממעשיי אלא מהדרך בה נעצרתי". החשודה בהצעה המגונה נעצרה על ידי שוטר סמוי בבר מקומי, שקבע להיפגש איתה לאחר פרסום המודעה.

המניע מאחורי המעשה המוזר של פינקלשטיין הוא רצון עז להיות נוכחת במשחק בין הקבוצה אותה היא מעריצה כבר שנים, "הפילדלפיה פיליס" לבין קבוצת ה"ניו יורק יאנקיס". על פי התכנון היא הייתה מוכנה לעשות כמעט הכל כדי להשיג כרטיסים לה ולבעלה.

רק תיכננה לפלרטט

עורך דינה של פינקלשטיין מתעקש כי אין כל בסיס להגשת תביעה נגדה. לדבריו "למרות פרסום המודעה, לא אמרה מרשתי שהיא מציעה סקס באופן מפורש". עוד הוא מוסיף כי היא בסך הכל "בחורה נחמדה".

פינקלשטיין חוזרת ומדגישה לאחר פרסום הפרשה המביכה "רק ניסיתי להשיג כרטיסים בזול. חשבתי שאם אפגוש מישהו, אדבר איתו ואפלרטט מעט, אוכל אולי להשיג כרטיסים".