טרגדיה בקנדה: זאבי ערבות תקפו והרגו זמרת צעירה

טיילור מיטשל בת ה-19, זמרת קנדית צעירה ומבטיחה, יצאה לטיול רגלי בפארק לאומי בחופה המזרחי של קנדה. לפתע התנפלו עליה שני זאבי ערבות ותקפו אותה באכזריות. מטיילים בפארק שמעו את זעקותיה של הזמרת והזעיקו עזרה, אבל זה כבר היה מאוחר מדי והיא מתה מפצעיה בבית החולים

הותקפה למוות ע"י זאבים. טיילור מיטשל (AP)

זאת היתה יכולה להיות בקלות סצנה מתוך סרט אימה, אבל האירוע המזעזע שהתרחש אתמול בקנדה, למרבה הצער, היה מציאות מרה.

זמרת צעירה הותקפה על ידי שני זאבי ערבות כשטיילה ברגל בפארק לאומי במזרח קנדה. למקום הוזעק צוות רפואי שפינה אותה לבית החולים, אבל הרופאים נאלצו לקבוע את מותה.

טיילור מיטשל בת ה-19, זמרת ומשוררת מטורונטו, הייתה בעיצומו של מסע הופעות בחוף המזרחי של קנדה, כשהזאבים קטעו את מסעה להצלחה - ואת חייה. מיטשל טיילה במסלול מוכרז בפארק קייפ-ברטון שבנובה סקוטיה, ובמהלך הטיול הותקפה על ידי הזאבים מסיבה לא ברורה.

ברידג'ט לדג'ר ממשטרת ההרים הקנדית סיפרה לעיתונאים בטורונטו כי מטיילים שמעו את צעקותיה של טיילור לעזרה והזעיקו את כוחות ההצלה. השוטרים הספיקו להגיע לפארק במהירות, ואף חיסלו את אחד הזאבים, אך הזאב השני הצליח לברוח.

הזמרת פונתה במסוק לבית החולים בעיר הסמוכה האליפקס. במהלך הפינוי היא עדיין נשמה, אבל בבית החולים כבר לא הצליחו להציל אותה.

"התקפה של זאבי ערבות - נדירה"

זאבי הערבות הידועים גם בשם "קיוטי" נפוצים מאוד ביבשת צפון אמריקה. המומחה לזואולוגיה בוב בנקרופט מסביר כי תקיפה של זאבים היא אירוע מאוד נדיר. "בדרך כלל הם מתרחקים מבני אדם, ולרוב הם טורפים בעלי חיים קטנים או נבלות", הסביר.

המומחה מהמרכז הזואולוגי של נובה סקוטיה הוסיף: "זה מאוד נדיר, אני לא חושב שזה יחזור על עצמו, ואני לא מצפה שזאבי הערבה יהפכו לטורפים מסוכנים".