באמצע שידור חי: חושך מוחלט באולפן

מגיש תכנית ה'לייט-נייט' של CBS קרייג פרגוסון כבר מזמן הפך ל"קצר חשמלי" מהלך על שניים. השבוע במהלך שידור התכנית כבו לפתע כל האורות, והותירו את הקהל והצופים באפלה. מתברר שזו כבר הפעם השניה שזה קורה לו, ויש כבר עיתונאים שחושבים שהוא עושה הכל בכוונה

תארו לעצמכם מגיש פופולרי בתכנית טלוויזיה נכנס לאולפן, הקהל כבר שם, השידור החי מתחיל, ואז לפתע - חושך מוחלט. נשמע הזוי? השבוע זה קרה בזמן אמת בתכנית טלוויזיה בארה"ב.

המראה האחרון שהצופים ראו השבוע בתכנית ה'לייט-נייט' של קרייג פרגוסון ברשת CBS - היה חושך מוחלט. "תמשיכו, תמשיכו לרוץ כרגיל", אמר קרייג, שלא איבד את העשתונות אפילו לא לרגע, לצוות האולפן, אבל במאי התכנית החליט לצאת לפרסומות.

החשיכה באולפן בלוס אנג'לס המשיכה לשרור גם אחרי שהתכנית חזרה לשידור. פרגוסון החליט שאם יש חושך, הוא ידליק קצת אור. במחווה ספונטנית ל"פרוייקט המכשפה מבלייר" או לאלפרד היצ'קוק, הוא הדליק פנס שהאיר את פניו. "זה מזכיר לי את הסרטים האלו שעושים מיליונים", אמר והקהל באולפן הגיב בשאגות צחוק רמות בחשיכה.

האם פרגוסון מביים תקלות?

פרגוסון הוא לא המארח הראשון שמאבד את האורות שלו בשידור, אבל מסיבות מסתוריות הוא הפך ל"קצר חשמלי מהלך". בעבר כבר היו מצבים בהם על אורח בתכנית שלו לא היתה תאורה, היתה דליפה באולפן או שהטלפרומפטר התקלקל, אבל "בדרך נס"הוא תמיד מצליח להפוך את התקלה בשידור לסיטואציה מצחיקה.

מבקרי הטלוויזיה כבר מעלים השערות באשר לאותנטיות של האירועים: ג'ני מוס מרשת CNN חושבת שאולי מדובר בנקמת להקת "אנשי הכפר" שפרגוסון כה נהנה להקניט, או שהכל בעצם היה מתוכנן מראש.