מול המצלמות: לחץ על הגז במקום על הבלם - ועלה על שתי מכוניות חונות

מצלמות האבטחה במגרש חניה של מכון כושר קנדי תיעדו ניסיון חנייה מעניין במיוחד. נהג רכב לוחץ על הגז בטעות, ומטפס על מכוניות חונות. בהמשך, הוא בורח משם ו"שוכח" להשאיר פרטים. הטוקבקיסטים באונטריו מתווכחים: האם זה גבר או אישה

מצלמות האבטחה במגרש חניה של מכון כושר באונטריו שבקנדה, קלטו השבוע חנייה בסגנון חדש וייחודי במיוחד: רכב שטח שחור מתוצרת BMW נכנס לחנייה והתיישר מול המקום הריק.

ככל הנראה, במקום ללחוץ על הבלמים, לחץ הנהג על דוושת הגז - והרכב זינק קדימה ומעך שתי מכוניות שחנו ממולו.

הנהג שעדיין לא זוהה, לא איבד את העשתונות, העביר להילוך אחורי, וירד ממכסה המנוע של הרכבים שנפגעו. בלי להתבלבל או להשאיר פרטים מזהים, הוא יצא מהחנייה ונסע מהמקום. עכשיו, בטוקבקים של הטלוויזיה באונטריו הוויכוח הלוהט הוא לגבי מינו של היושב ליד ההגה (או מינה).

מצעד החניות המצחיקות

תשכחו מהמצב הביטחוני, המשבר הכלכלי והלחות המעיקה בקיץ. אם יש משהו שיכול להוציא באמת את הישראלי הממוצע מכליו, זה אנשים שלא מצליחים לבצע משימה שנראית לרובנו פשוטה ויומיומית: להחנות את המכונית.

אבל בפעם הבאה שאחד הנהגים מעכב אתכם כמה שניות בגלל היעדר ראייה מרחבית, עדיף שתיזכרו בקליפ הזה ותבינו שיכול להיות הרבה יותר גרוע.

מארה"ב, דרך הולנד ועד רוסיה. מפיאט פשוטה ועד פורשה. מסתבר שלא מעט נהגים על שלל מכוניותיהם מתקשים להבין איך כלי רכב אחד יכול להיכנס בין שניים אחרים. ויש כאלה שבמקום להזדהות עם המסכנים המובכים - מעדיפים לצלם אותם ולפרסם את הפספוסים ברשת.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק