בקולנוע - מייקל ג'קסון חי לנצח

הסרט "This Is It", המציג את החזרות להופעה האחרונה של מייקל ג'קסון, עלה לאקרנים אמש בערים הגדולות מסביב העולם. סלבריטאים בניו יורק, לוס אנג'לס, ברלין, לונדון, פריז ועוד ערים גדולות התייצבו בהמוניהם לפרמיירה, וצפו בהתרגשות בהצצה הנדירה לעבודתו של מלך הפופ. כך זה נראה

"מה שנראה הלילה אלו הן רק ההכנות למה שאמור להיות אחת ההצגות הטובות ביותר מאז ומעולם" - כך סיפר אמש אחיו של מלך הפופ, ג'רמיה, רגע לפני הבכורה של הסרט שתיעד את החזרות האחרונות, למופע שג'קסון כבר לא יעשה לעולם.

מייקל ג'קסון לא היה צריך להיות נוכח במקום בעצמו כדי למשוך את האלפים לפרמיירה. בלוס אנג'לס, ניו יורק, ברלין, לונדון וערים נוספות - הסלבריטאים עמדו בתור. "זו אחת היצירות הקולנועיות הטובות ביותר שנעשו", סיפרה בהתרגשות השחקנית וחברתו של ג'קסון, אליזבת טיילור.

הסרט "This Is It" מספק הצצה לחזרות שערך מלך הפופ לקראת הופעות הקאמבק שתוכננו ללונדון. צופי הסרט מספרים כי ג'קסון, כמעט בן 50 בצילומי הסרט, נראה במיטבו: הוא קופץ, רוקד, שר וחי מתמיד.

"מעריץ אותו מאז שהייתי בחיתולים"

בלונדון,שכחו כנראה שג'קסון מת כבר לפני ארבעה חודשים. "הוא אבא, הוא הומניטרי, הוא אוהב את העולם והוא רצה להביא שלום לעולם", סיפר בהתרגשות אחד הצופים. "אני מעריץ אותו מאז שהייתי בחיתולים".

מייקל ג'קסון כבר לא יופיע - אבל כל עוד הוא מוכר, כך מסתבר, הוא ימשיך לשיר. "ברגע שהוא עולה לבמה הוא נותן מאה אלף אחוזים", סיפרו המעריצים על האיש ששוכב עתה מתחת לאדמה.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק