בריטניה: בת 17 נרצחה לאחר שיצאה לדייט עם גבר שהכירה באינטרנט

זה נשמע כמו סרט אימה, אבל זה קרה במציאות. גופת נערה בריטית נמצאה בשדה פתוח לאחר שיצאה עם גבר זרה שהכירה באינטרנט. המשטרה עצרה חשוד בן 32 שמסרב להזהות. בינתיים מזהירים החוקרים את הבנות מפני הסכנות ברשת וקוראים להן להימנע מלהיפגש עם הבחורים המסתוריים

יצאה גם גבר שהכירה ברשת ונמצאה מתה (shutterstock)

נערה בת 17 מבריטניה נמצאה מתה לאחר שיצאה לדייט עם גבר שהכירה באינטרנט. כעת מזהירה המשטרה המקומית בחורות צעירות וממליצה להן לא ליצור קשר עם זרים דרך הרשת.

גופת הצעירה אותרה בשדה פתוח בעיר סדגפילד בתחילת השבוע. סיבת מותה טרם ברורה לחלוטין, אך ככל הנראה היא לא נאנסה או הותקפה מינית. 

לאחר איסוף ממצאים ראשוניים וסריקות באזור, עצרה המשטרה גבר בן 32 שביצע עבירות רכב. החשוד נחקר, סירב להזדהות אך קשר עצמו למקרה והוביל את החוקרים לגופת הצעירה.

"זהו מקרה טרגי ביותר", אמר מפקד המשטרה המקומית פול הארקר. "הבקשה שלי בכל הנוגע להכרת אנשים דרך האינטרנט היא לא לעשות זאת, אלא אם כן אתם משוכנעים ב-100% שזה בטוח".

סיפרה שהולכת לישון אצל חברה

לדברי נציג המשטרה, הנערה, שעדיין לא זוהתה באופן רשמי, יצאה מביתה שבדרלינגטון ביום ראשון בערב. לפני שיצאה סיפרה לאמה כי היא הולכת לישון אצל חברה, אך זהו ככל הנראה היה סיפור כיסוי למפגש שקיימה עם גבר שהכירה ברשת.

לאור התוצאות הקשות דרש מפקד המשטרה המקומית מההורים לפקח אחר השיחות שילדיהם מנהלים ברשת. "דברו איתם ועם חבריהם על הנושא, כדי שיבינו לחלוטין את כל הסכנות שטומן בחובו האינטרנט", הפציר.