הסוד לזוגיות: אישה צעירה ומשכילה

חדשות טובות לביונסה וג'יי-זי. חוקרים מצאו כי גברים שמעוניינים בקשר ארוך טווח צריכים למצוא נשים צעירות מהם ב-5 שנים ובעלות השכלה גבוהה יותר. ומה עם אהבה? כן, זה גם חשוב

נמצא המתכון לזוגיות מאושרת (חדשות 2)

תחומי עניין משותפים, משיכה וכמובן פרפרים בבטן. כל אלה קריטריונים חשובים במציאת בן זוג מתאים, אבל האם יש משהו שיכול להגביר את הסיכוי שהקשר רומנטי אכן יחזיק מעמד? חוקרים בריטים מאמינים שהתשובה לכך חיובית.

באוניברסיטת בת' איתרו אלף זוגות נשואים או במערכת יחסים רצינית בת יותר מחמש שנים, ולאחר מכן בדקו האם יש דפוס מסוים אשר יכול להסביר מדוע הם עדיין ביחד.

מהממצאים עולה כי ישנם מאפיינים שמגבירים את הסיכויים לקיום קשר ארוך טווח. לטענת החוקרים, עדיף ששני בני הזוג לא יהיו גרושים, שהגבר יהיה מבוגר מזוגתו בחמש שנים לפחות ושהאישה תהיה המשכילה מבין השניים.

ביונסה וג'יי זי לנצח?

"הגברים והנשים בחרו את בני הזוג שלהם על בסיס של אהבה, משיכה פיזית, טעם דומה וערכים משותפים", הסבירו החוקרים, אבל הוסיפו כי גורמים אובייקיטיבים כמו גיל והשכלה "עשוים להפחית את הסיכוי לגירושים".

מי שיכול להיות מרוצה מהתוצאות הם זוג כוכבי המוזיקה ביונסה וג'יי זי. לא רק שהרפאר מבוגר מאשתו ב-11 שנים, הוא גם לא סיים תיכון.