מתחת לחולצה: 24 לטאות ונחשים

לא ברור מה חשב לעצמו האזרח הנורבגי שניסה להבריח לארצו 24 נחשים ולטאות - כשהם מוסלקים על גופו וזזים בתוך גרביים ופחיות. המוכס שלכד אותו סיפר: "כל הגוף שלו היה בתנועה מתמדת". ומה עלה בגורלם של הזוחלים? הם יועברו כחיות מחמד למשפחות ברחבי נורבגיה

מה מתחבא מתחת לחולצה? (טלגרף)

בחר במסלול הירוק ונתפס על חם: אזרח נורבגי חשב שיוכל לעבור את בדיקת המכס בארצו בצורה חלקה לאחר שחזר לארצו במעבורת מדנמרק, כשעל גופו חבויים לא פחות מ-10 לטאות ו-14 נחשי פיתון.

הצעיר נתפס לאחר שבחיפוש שגרתי בכליו נמצא עכביש טרנטולה אותו ניסה להבריח, מה שעורר את חשדם של אנשי המכס ואלה החליטו לערוך עליו חיפוש גופני מלא. המוכסים נדהמו למצוא על חזהו 14 גרביים אותם קשר מסביב לגופו ובתוכן לטאות, וכאשר הוריד את מכנסיו התגלו מסביב לרגליו 10 פחיות ובתוכן נחשי פיתון.

אנשי המכס: "כל הגוף שלו היה בתנועה מתמדת"

"אנחנו מזועזעים מהתפיסה", סיפר פקיד מכס בכיר בנמל קריסטיאנסטד, "ישר הבנו שמדובר במשהו חריג כי כל גופו היה בתנועה מתמדת". המבריח הנועז נעצר כמובן מיד על ידי המשטרה המקומית ושוחרר לאחר ששילם קנס שווה ערך ל-11 אלף שקלים.

ולחובבי הזוחלים שביניכם, בעלי החיים הועברו למשמרת לרשויות הנורבגיות, שיעבירו את הזוחלים בימים הקרובים לאימוץ, מכיוון שבבתים רבים בנורבגיה מוחזקים נחשים ולטאות כחיות מחמד.