הענן המסתורי משמי רוסיה עבר לרומניה

תופעת טבע מרהיבה נצפתה לפני שבועיים בשמי מוסקבה, הזכירה לרבים עב"מ והבהילה את תושבי העיר שחששו כי "סוף העולם הגיע". היום הגיע הענן המסתורי גם לרומניה. התופעה תועדה בווידאו ומציתה שוב את דמיונם של חובבי החייזרים, שלא רוצים לקבל את ההסבר המדעי שקובע כי בסופו של דבר - מדובר "רק" באפקט אופטי מדהים

האם לאחר שניסו לכבוש את רוסיה, מנסים החייזרים את מזלם גם ברומניה? שבועיים אחרי שהענן המסתורי הופיע ותועד בשמי מוסקבה, תועד ענן זהה כמעט לחלוטין - גם ברומניה.

בווידאו החדש שעלה לרשת וצובר עשרות אלפי צפיות, נראה בשמיים ענן זוהר וענקי בצורת טבעת. לאחר שקהילת חובבי העב"מים התלהבה מהחיזיון המרהיב שנצפה ברוסיה, ניתן לשער כי השמחה רק תגבר לאחר שיצפו בתמונות החדשות משני רומניה.

"בסך הכל אפקט אופטי מרשים"

לצערנו ולצער חובבי החייזרים, לתופעה המרהיבה הזו יש הסבר מדעי. "מה שהביא לאפקט המרשים הוא שילוב של מספר שקעים ברומטריים והתפרצות של אוויר ארקטי", הסביר נציג שירותי החזאות הרוסיים את התמונות שצולמו בארצו.

המדענים מסבירים כי "למרות המראה המרהיב - מדובר בסך הכל באפקט אופטי מרשים. ניתן לראות כיצד יוצאות קרני השמש מהענן. ככל הנראה השמש שקעה בעת צילום הווידאו".

האם כוח מהעתיד הורס את מחקר המפץ הגדול?

"הסאן" מציג: העב"מ שחתך את שמי אירן