אחרי 30 שנה: ג'יימס קיבל פנים חדשות

ג'יימס אוניל נולד עם מחלה גנטית נדירה שגורמת לגידולים שפירים בתאי עצב. המחלה גרמה לגידול ענק במשקל של 5 ק"ג על פניו של קופאי הסופר מוושינגטון, שהרס את חייו. עכשיו יוצא אוניל לדרך חדשה: חבריו אספו כסף ומימנו לו ניתוח מסובך. "נראה טוב, אני אוהב את זה", הוא סיפר רגע אחרי שהרופאים הסירו את התחבושות

ג'יימס אוניל. מרוצה מהמראה החדש (ABC)

 

 לראשונה מזה 30 שנה, ג'יימס אוניל בן ה-47 יכול סוף סוף להסתכל על המראה ולחייך. לפני כמה שבועות עבר אוניל ניתוח פלסטי להסרת גידול ענק במשקל חמישה ק"ג, שגדל על פרצופו מאז שיצא לאוויר העולם. התוצאות: מדהימות.

"זה נראה טוב, אני אוהב את זה", הוא סיפר בראיון מיוחד לרשת הטלוויזיה האמריקנית ABC רגעים לאחר שהרופאים הסירו ממנו את את התחבושות והתפרים. כמה שניות אחר כך הוא כבר צהל: "או יה! זה מושלם! לא זיהיתי את עצמי".

אוניל סובל מתסמונת נדירה הקרויה נירופיברוטוזיס - מחלה גנטית שגורמת לצמיחת גידולים על תאי עצב. הגידולים יכולים להיווצר בכל מקום בגוף, אך אצל אוניל הגידול התרכז בגוש גדול בצדו השמאלי של פניו.

קהילתו של אוניל בעיר וודינוויל שבוושינגטון החליטה להירתם למאמץ משותף שיהפוך אותו לאדם חדש. בני הקהילה אספו דולר אחר דולר עד שהגיעו לסכום הדרוש לניתוח המסובך.

אופיו המיוחד של אוניל היא שהביאה לו יוקרה רבה בקרב קהילתו. למרות מראו יוצא הדופן, הוא איננו מפחד מבני אדם. להפך, הוא התעקש לעבוד כקופאי בסופרמרקט כדי להמשיך וליצור קשרי ידידות עם בני אדם נוספים.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק