אחרי 18 שנים של גיהינום: החיוך חוזר לפניה של ג'ייסי לי

כתב ה"סאן" הבריטי הצליח לצלם כמה תמונות מבית המסתור בו שוהה משפחתה של ג'ייסי לי דוגארד. כשהיא אוחזת בידה של אמה, ומלווה בבנותיה, נראה כי היא מתחילה להתאושש מהטראומה הקשה שחוותה

ג'ייסי לצד אמה: שוב מחייכת (ה"סאן")

חיוכים אחרי שנים של גיהנום: ג'ייסי לי דוגארד, הצעירה שנחטפה בילדותה, נאנסה במשך שנים ואף הרתה, שוב מחייכת בימים אלו, במה שנראה תחילתו של תהליך שיקום ארוך. כשאמה טרי פרובין לצדה, תועדו השתיים צועדות יד ביד בחוף הים.

עיתון ה"סאן" הצליח לצלם את השתיים, כשהן מלוות בבנותיה של ג'ייסי ובגיסתה למחצה. בימים אלו ממשיכה ג'סי לחיות הרחק מעיני המצלמות, במקום מסתור וממתינה לסיום משפטם של פיליפ גארידו ואשתו ננסי בקליפורניה - הנאשמים בחטיפתה ובאינוסה. השניים מכחישים את ההאשמות המיוחסות להם.

פרטים חדשים על שחזור החטיפה 

פרטים שפירסם לאחרונה ה"דיילי טלגרף", מחקירתו של החוטף פיליפ גארידו ואשתו ננסי, חושפים טפח ממה שעבר בראשם המפלצתי. ננסי, שלקחה חלק פעיל בחטיפה עצמה, הסבירה מדוע הוחלט להרוס דווקא את חייה של ג'ייסי בת ה-11.

ננסי סיפרה לחוקרים כי ג'ייסי נבחרה באחד מהסיורים המשותפים שלה עם בעלה. סיורים שמטרתם הייתה אחת: למצוא את הקורבן האטרקטיבי ביותר. האישה שחזרה כי לפתע ראו השניים את ג'ייסי, ואז אמר פיליפ לאשתו כי "זו האחת שאני רוצה". ולמה דווקא אותה? מכיוון שהוא חיפש בלונדינית וחשב שג'ייסי "חמודה".

למרות שהקורבן נבחר, הזוג לא ביצע את החטיפה מיד. "היא עם ילדים אחרים", אמר באותו יום החוטף גארידו לאשתו. "נבוא מאוחר יותר וניקח אותה". הזוג עקב אחרי הילדה על מנת לאתר את ביתה. יום אחר כך התכנית יצאה אל הפועל.

ננסי שחזרה כי בבוקר החטיפה, בעוד ג'ייסי עשתה את דרכה לתחנת האוטובוס, ארבו לה בני הזוג גארידו ממכוניתם. ברגע הנכון יצאה ננסי מהמכונית, אחזה בילדה והכניסה אותה בכוח למוכנית. גארידו, שישב מאחורי ההגה, לחץ על דוושת הגז - וג'ייסי נעלמה ל-18 שנה.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק

סיקור מיוחד - סיפורה המזעזע של ג'ייסי לי:

חטף את ג'ייסי כי הייתה "בלונדינית וחמודה"

של מי העצמות בחצר של החוטף?

תמונות ראשונות: המקום המזעזע בו גדלה

ג'ייסי לומדת להכיר מחדש את משפחתה

אבי החוטף: "הסמים הטריפו אותו"

השכנים התלוננו - השוטרים לא עשו דבר

תחילת הפרשה: הילדה ג'ייסי שבה הביתה

החוטף של ג'ייסי לי מדבר לראשונה

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק