שוב בבריטניה: בן 13 עומד להיות אב

כנראה שהיריון בגיל צעיר הפך כבר כבר למכת מדינה בבריטניה. ילד בן 13 בלבד התבשר בשבוע האחרון כי בזמן הקרוב הוא צפוי להפוך לאב. האם המאושרת היא חברתו בת ה-14, שלומדת שכבה אחת מעליו בבית הספר המקומי. תושבי המחוז רחוקים מלהיות המומים, מכיוון שזו ממש תופעה - השנה היו בבריטניה 40 אלף היריונות מתחת לגיל 18

הורה בגיל צעיר. ארכיון (חדשות 2)

בריטניה שוב סוערת בגלל ילד בן 13: תלמיד כתה ז' מהעיר פול שבמחוז דורסט בדרום-מערב אנגליה יהפוך לאחד מהאבות הצעירים ביותר בבריטניה, לאחר שחברתו בת ה-14 נכנסה להיריון לפני מספר חודשים.

שני הילדים, שאת שמם לא ניתן לחשוף בשל גילם הצעיר, לומדים באותו בית ספר כשהילדה ההיריונית לומדת בשכבה מעל החבר שלה. מדובר בהריון ה"צעיר" השלישי השנה בבריטניה, המקרה האחרון ברצף של הריונות בקרב בני נוער באותו מחוז.

בשנת 1997 ילדה ג'ני טיג בת ה-12 את בתה התינוקת סשה. שנתיים לאחר מכן האחיות שרלין בת ה-17 ומירנדה וויי בת ה-15, גם הן מהעיר פול, ילדו את תינוקותיהן בהפרש של חודשים ספורים אחת מהשנייה.

במקרה הנוכחי שדווח בעיתון הבריטי 'מייל', הרשויות המקומיות פנו לבית המשפט בבקשה לקבל צו האוסר את פרסום שמם של ההורים לעתיד. הסיבה לבקשה: לקח שהפיקו ההורים מהמקרה שאירע בפברואר האחרון - עם פרשת אלפי בן ה-13, שהסעירה את בריטניה.

אז דווח בהרחבה בממלכה כי אלפי פאטן, תלמיד בן 13 מלונדון, הוא אביה של התינוקת מייסי לאחר שחברתו בת ה-15 שונטל סטדמן נכנסה להיריון. בדיקות DNA שנערכו בהמשך הוכיחו שהתינוק למעשה הוא בנו של טיילר ברקר בן ה-14.

בריטניה: 40 אלף היריונות מתחת לגיל 18 השנה

נכון לימים אלו, שון סטוארט משורנברוק שבמחוז בדפורדשייר, הוא האב הצעיר ביותר בבריטניה לאחר ששכנתו אמה וובסטר בת ה-15 ילדה את ילדם המשותף כשסטוארט היה בן 12.

רוב ההריונות בקרב בנות מתחת לגיל 18 מסתיימים בהפלה. בשנה האחרונה היו כ-40,000 היריונות, כאשר כמחצית מתוכם הופסקו. בשנת 2008, שיעור ההפלות באנגליה ובווילס עמד לראשונה על כ-200,000.

מאז שממשלת הלייבור נבחרה לפני 12 שנים, מספר ההפלות בקרב בני נוער עלה בכל שנה ב-25%וכיום שיעור ההיריונות בקרב בני נוער הוא הגבוה ביותר בבריטניה מזה כעשור.

לפני שבועיים: בן 13 ובת 16 הפכו להורים

בפעם השנייה השנה בבריטניה, פורסם מקרה של תלמיד בית ספר בן 13 שהפך לאב לאחר שהכניס להיריון נערה בת 16.

למרות גילם הצעיר של הנער וחברתו, תושבי מנצ'סטר, סיפר הנער כי הוא גאה ונרגש להיות אב. הוריהם של השניים הודיעו כי הם ידאגו לטפל בתינוקת שנולדה, כך דיווח עיתון "המירור" הבריטי.

אביו של הנער, שספק אם חינך אותו כמו שצריך, הבטיח שילמד אותו להיות אב טוב. "בני בוגר מאוד לגילו ואני בטוח שיהיה אב טוב לילדה ככל אב אחר שגילו כפול מגילו של בני".

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק