למה התעצבנה מישל אובמה על בעלה?

אחרי זמן קצר כל כך בתפקיד, נראה שהנשיא אובמה לא מפסיק לגרוף מחמאות מכל עבר. אבל בכל זאת, כמו כל אדם, גם הוא מצליח לפעמים לעצבן את הגברת הראשונה של ארה"ב. בראיון מיוחד לתכנית של ג'יי לנו, חושפת מישל אובמה כמה סודות מחיי הנישואים הנשיאותיים

 

 

 

 

מה הדבר שהכי מעצבן את הגברת הראשונה של ארצות הברית בבעלה? האם זה תרגול הנאומים הממושך שברק אובמה עורך מול המראה? האם זו העובדה שהוא מדבר יותר מדי על נושאים מדיניים במהלך ארוחת הערב? לא ולא.

מסתבר שהנושא שמצליח לעצבן את מישל אובמה קשור לתחרותיות בין בני הזוג. אחרי שהצהירה בראיון בתכנית של ג'יי לנו שבעלה "פשוט מושלם" היקשה לנו ושאל אותה: "מה בכל זאת מצליח להרגיז אותך בו?". מישל חשבה ולבסוף ענתה "בכל פעם שאנחנו משחקים טניס יחד, הוא תמיד מנצח אותי".

לנו הציג למישל שאלון קצר על חייהם של הזוג הנשיאותי ושאל אותה על מצבים שונים בחיי הנישואים שלהם. למרות המעמד המביך, היא שיתפה פעולה ואף הפגינה חוש הומור משובח. "את נראית מצוין", אמר לה לנו גתחילת הראיון שנערך באמצעות שיחת וידאו. "תודה, גם אתה", השיבה מישל. "למרות שאני לא רואה אותך".

"אחרי שהנשיא נואם את נאומיו המרהיבים את בדרך כלל נוהגת ללחוש לו באוזן דבר מה, תוכלי לספר לנו מה את אומרת לו?", שאל לנו. אובמה לא התבלבלה וענתה בחיוך "אני אומרת לו שלא יישכח להוריד את הזבל. אבל אם לענות ברצינות, אני אומרת לו שהוא עושה עבודה נפלאה", הוסיפה מישל. למרות שיתוף הפעולה בראיון, היא סירבה לחשוף את התחפושות של בנותיה בחג ליל כל הקדושים הקרוב.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק

צפו במישל אובמה מענטזת למען הבריאות