מדהים: כך נראה הילד השרירי בעולם

כנראה שחיידק האימונים דבק בג'יליאנו סטורה בגיל מעט מוקדם מהרגיל. בגיל 5 מככב הצעיר הרומני ברשת, לאחר שהצליח להיכנס לספר השיאים של גינס בזכות תרגילי הכוח המדהימים שהציג. אביו של ג'יליאנו מספר כי הם הולכים יחדיו לחדר הכושר מאז שנולד בנו, לדבריו, "כשהוא מתעייף אנו מפסיקים את האימונים והולכים לשחק"

כנראה שיש ילדים המתפתחים הרבה יותר מוקדם מהרגיל: ילד רומני בן חמש בלבד נכנס לספרי ההיסטוריה לאחר שהפגין תרגילי כוח שהיו מביישים גם שרירנים מקצוענים. כעת סרטון הוידאו של הילד החזק מתפרסם ברחבי העולם ומראה שאף פעם לא מוקדם מידי להתחיל להתאמן.

הילד השרירי ג'יליאנו סטורה שמתגורר עם משפחתו באיטליה, החל להתאמן ולפתח את גופו כבר מגיל שנתיים. בתחילת השנה הנוכחית הצליח להיכנס לספר השיאים של גינס לאחר שביצע תעלולי עמידת ידיים מורכבים בתוכנית טלוויזיה איטלקית.

ילד הפלא הצליח להשלים בזמן שיא מקצה של 10 מטרים, בזמן שהוא הולך על ידיו ובין שתי רגליו מחזיק כדור כוח כבד במיוחד. לאחר פרסום קטע הוידאו ביו טיוב בו נראה ג'יליאני מבצע תעלולים הוא הפך בין רגע לכוכב בינלאומי.

אביו של הכוכב הצעיר אמר שהוא אינו מופתע מכישוריו של בנו. "הוא הולך איתי להתאמן בחדר הכושר מאז שהוא נולד. תמיד נהגתי לקחת אותו ולערוך אימונים משותפים". לדברי אביו לג'יליאנו אסור להתאמן לבדו, "הוא עדיין ילד, וכשהוא מתעייף אנחנו מפסיקים את תרגילי הכוח והולכים לשחק".