בריטניה: נרמסה למוות על ידי פרות

כנראה שגם טיול ליד הבית עלול להיות קטלני. בריטית בת 63 טיילה בטבע עם הכלב שלה וחברתה הטובה. ברגע אחד הקיפו הפרות את האישה, היא נפלה לאחור ואז הן רמסו אותה. בעל החווה בבריטניה ממליץ "לא לטייל עם הכלב ליד פרות"

נרמסה למוות על ידי עדר פרות רועות (AP)

תושבת בריטניה שהוציאה לטיול את כלבה סיימה את חייה בצורה טרגית במיוחד. היא נרמסה למוות על ידי עדר פרות בזמן ששוטטה בשדה עם חברה. כנראה שגם החיות שנראות הכי רגועות יכולות להיות מסוכנות.

אוהבת החיות אניטה הינצ'לי בת ה-63, יצאה יחד עם חברתה הטובה רות להוציא את כלב הבוקסר שלה לטיול. מחקירת המקרה עולה כי הינצ'לי נפגעה אנושות מעדר פרות בזמן שניסתה להציל את הפאוץ' שלה שנפל מתחת לרגליהן.

מתוך חקירתה של חברתה של הינצ'לי, שהייתה עדה לאירוע הטראגי, התברר כי הן כלל לא חששו להתקרב לחיות. "אניטה הלכה ליד הפרות", סיפרה. "היא אף פעם לא פחדה מהן, והייתה נוהגת אף להביא להן מים מחוץ לביתה, בימים בהם הנהר הקרוב היה מתייבש".

הפרות יצאו משלוותן

החברה סיפרה כי ברגע אחד הקיף את הינצ'לי עדר פרות. "זה נראה שהיא מעדה אחורנית, ובגלל שעמדה במדרון היא החלה להידרדר", אמרה. "ראיתי את הראש שלה זז במהירות, ואז ראיתי שהיא נפגעה מהפרות שהיו סביבה". הפרות הרבות רמסו את האישה, שניסתה להמשיך ולאחוז ברצועת הכלב.

כשצוות רפואי הגיע למקום, זה כבר היה מאוחר מדי, והם נאלצו לקבוע את מותה. בעל החווה של הפרות אמר כי "אם הולכים סמוך לפרות עם כלב, יש לתת לכלב להוביל ולשחרר אותו מהרצועה". לדבריו, העובדה שהינצ'לי הלכה עם הכלב, גרמה לפרות לכעוס ולצאת מהשלווה שמאפיינת אותן בדרך כלל.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק