השחף הענק שהבהיל את אוסטרליה בשידור חי

קריין חדשות מערוץ 9 האוסטרלי הצליח להתאפק ולא להתפוצץ מצחוק לאחר שבמהלך דיווח בשידור חי - הופיע מאחוריו לפתע שחף ענק. הקריין המשיך להקריא את החדשות בלי שום בעיה, והצופים ואנשי האולפן - לא הפסיקו להתגלגל מצחוק. האמת, גם אנחנו

לא חדשות יוצאות דופן, או קטע וידאו ייחודי ואפילו לא השדרן הדהימו את אוסטרליה: שחף ענק ומסתורי גנב אמש את ההצגה בערוץ 9 האוסטרלי, כשהופיע לפתע בעת דיווח חדשותי בשידור חי.

השחף העצום נראה מהלך מאחורי ראש של קריין החדשות פטר היטצ'נר, גדול מהרבה מממדיו האמיתיים. הווידאו מאחורי הקריין הראה את קו הרקיע של מלבורן, כפי שהוא מצולם על ידי מצלמה על גג אחד הבתים והשחף נעמד קרוב מאוד למצלמה.

ציפור גדולה מאוד

הציפור העצומה הופיעה בדיוק כשפטר דיווח על רצח של בחור בן 27. הוא ראה את השחף אבל הצליח להתאפק. "זו בהחלט הייתה הפתעה", הוא מתאר את החוויה. "כמובן שלא יכולתי לצחוק מפני שבאותו הזמן דיווחתי על סיפור רציני מאוד. ראיתי במוניטור מקצה האולפן ראיתי את הדבר העצום הזה הולך מאחורי וחשבתי לעצמי - אני סבור שזו ציפור...גדולה מאוד".

פיטר סיפר שראה את הציפור בעבר, אבל בפעם הקודמת, אז הוא רק התכונן לשידור. הפעם התקרית ה"אווירית" תועדה ושודרה. "האולפן היה מלא אנשים שהתחבאו מאחורי המצלמות כי הם לא רצו להצחיק אותי, אבל כולם צחקו", סיפר היטצ'נר.