הדרך הקלה להימנע ממעצר - דריסת שוטר

שלושת השודדים שניסו לשדוד מסחרית ובה מזומן בעיר מנצ'סטר שבאנגליה לא דמיינו עד כמה הם יסתבכו. במהלך ניסיון השוד כאשר הגיעו שוטרים לעצור אותם, הם נמלטו במכונית פאר תוך דריסת אחד מקציני המשטרה ששהה במקום ושברו את רגלו. אם וכאשר הם ייעצרו, הם יואשמו גם בניסיון רצח

שלושת השודדים שפעלו אתמול בעיר מנצ'סטר שבאנגליה, לא בחלו באמצעים על מנת להתחמק ממעצר. לאחר שניסו לשדוד מסחרית ובתוכה כסף מזומן, התגלתה החבורה על ידי שוטרים שניסו לעצרם.

עד כאן כמובן האירוע נשמע שגרתי לחלוטין, אך השודדים עשו את מירב המאמצים שלא להיעצר, ואף דרסו את אחד מקציני המשטרה ששהה במקום. בקטע הווידאו ניתן לראות את השלושה נכנסים למכונית פאר ונמלטים מהמקום לאחר שרמסו את השוטר.

השוטר פונה לבית החולים לאחר שמעוצמת הפגיעה רגלו נשברה, והמשטרה מנסה לאתר כרגע את הכנופיה. ג'ף ווסל, קצין במשטרת טראפורד, פרבר של מנצ'סטר בו התרחש האירוע אומר: "התמונות מראות בבירור שהחבורה הייתה יכולה להימנע מהדריסה ולברוח מבלי לפגוע באיש, אך הם בחרו לדרוס את השוטר ולהשאיר אותו שוכב ומדמם על הקרקע.

ווסל סיכם ואמר, "אנחנו מייחסים לחבורה בנוסף לשוד גם חשד בניסיון רצח, אנחנו צריכים ללכוד אותם כמה שיותר מהר מכיוון שהם מסוכנים לציבור. ברור לנו שאין להם כל בעיה להשתמש באלימות.

תזכורת: השוטר סמ"ר יוסי לוי נדרס על ידי עבריינים בבת ים