המשימה: להפוך לאדם השמן בעולם

אין ספור ארוחות ג'אנק פוד, אסלה מחוזקת ומשענת מיוחדת כדי לצפות בטלוויזיה. מסתבר שפול מייסון הבריטי עשה הכל כדי להגיע למשקל של 445 קילוגרם ולהפוך לאדם השמן ביותר עלי אדמות. רוצים לגנוב את התואר? תקראו מה כלל התפריט של הגרגרן

פול מייסון מציג: המדריך למשמין המתחיל (the sun)

יום לאחר הפרסום על הניסיונות לחלץ את פול מייסון מדירתו, מתברר כי לבריטי הסובל ממשקל עודף הייתה בעצם מטרה אחת: להפוך לאדם הכבד ביותר בעולם.

לפני שלוש שנים, לאחר שאיבד כ-120 קילוגרם ממשקלו בבית החולים, החליט מייסון בן ה-48 לעשות הכל על מנת להגשים את החלום הבלתי נתפס. "כשהוא עזב הוא נאנח והתלונן על כך שהוא מפספס את ההזדמנות לזכות בתואר האיש השמן עלי אדמות", סיפרו במוסד בו טופל.

מאז ששוחרר, החליט מייסון "לקחת את עצמו בידיים". הוא הזמין ללא הפסקה ג'אנק פוד וזלל קופסאות שלמות של עוגיות סוכר. "הוא אכל בכמות הגדולה פי עשרה מבן אדם נורמלי", סיפרו במזללות המקומיות. "הוא נהג להזמין בארוחה רגילה ארבעה דגים, שני פאי, ארבע נקניקיות מוקרמות ושש מנות גדולות של צ'יפס בתוספת אפונה. את כל זה הוא היה שוטף עם מספר בקבוקי קולה".

אוהב להיות בבית

עוד התברר כי ההוצאות בגין הטיפול במייסון הסתכמו בכמיליון פאונד, ושבשל הסכומים העצומים התקשתה אמו לעמוד בתשלומי המשכנתא וביתה עוקל.

את מרבית היום בילה "בעל התואר הגאה" במיטתו מבלי יכולת לצאת מהבית. מנוף מיוחד הרים אותו על מנת שיוכל לצפות בטלוויזיה ולשחק במחשב. כדי לגלוש באינטרנט הוא השתמש במקלדת מיוחדת אשר הונחה על כרסו הענקית. גם חדר האמבטיה והשירותים הותאמו במיוחד למימדיו של מייסון וחוזקו בהתאם.

אבל לאחרונה הידרדר מצבו הרפואי של הבריטי ונשקפת סכנה ממשית לחייו. לאחר שנקבע כי אין אפשרות להטיס אותו במסוק מיוחד לאנשים כבדי משקל, הוחלט לבנות, בעלות של 90 אלף פאונד, אמבולנס מיוחד שיעביר אותו למרכז הרפואי.