"אשת החתול" - גרסת הריאליטי בסין

הפעם זו לא הייתה סצינה מסרט הוליוודי: ילדה בת 6 שנכנסה השבוע למרפאה בדרום סין, ביקשה מהרופאים שיעזרו לה להשתלט על קצב התפשטות השיער על גופה. זה התחיל בשומה קטנה בגב - והתפתח עד מהרה למחלה נדירה. הרופאים מחפשים דרכים להתמודד

"אשת חתול" בסין (ה"סאן")

גברת, זו לא ילדה, זו חיה: גם הרופאים הוותיקים ביותר לא היו מוכנים לביקורה של לי שיוואן, ילדה בת שש מדרום סין, שנכנסה השבוע למרפאת העור בעיירה בה היא מתגוררת. כתם לידה עליו צמחו מספר שיערות בשנים האחרונות, הפך את הילדה לשעירה בכל גבה, וכעת החלו גם לצמוח שיערות על ידיה ואף על פניה.

"הרופאים אמרו לנו כי מדובר בסך הכל בכתם לידה, אפילו כשהוא החל להתפשט", אמר השבוע אביה, לי יאן, לעיתונאים. "אבל כעת השיער מכסה כבר חצי מגופה של הילדה". יאן סיפר כיצד המצב החדש שנוצר משפיע על הילדה: "אף אחד מהילדים לא מוכן לשחק עמה, והם קוראים לה 'ילדת-חתול', הם מתנהגים ברשעות".

"מחלה נדירה"

גם אמה של שיוואן, לי ג'יאנג, סיפרה על בתה: "שובר לנו את הלב לראות את הילדה סובלת בצורה שכזו".

בבית החולים בו אושפזה הילדה, סבורים כעת כי מדובר במחלה נדירה של שומות עור, היוצאות מכלל שליטה. "אם הן היו קטנות יותר, היינו מטפלים בהן בלייזר. אך גם אם היינו מסירים אותן באמצעות ניתוח, קיים סיכוי רב שהן תחזורנה", אומרים הרופאים, בתקווה שיצליחו למצוא פתרון למחלה הנדירה.