שעיר מדי אפילו בשביל תפקיד מלך הקופים: מה שבר את איש הקוף?

במשך שנים נהנה צעיר סיני להיות האיש הכי שעיר בעולם. הוא קיבל תפקידים בסרטים ואפילו שר ממרומי העצים, אבל לאחרונה התכונן לקבל את התפקיד של חייו, תפקיד שנתפר במיוחד עבורו - 'מלך הקופים'. אבל ליו, תאמינו או לא, לא מספיק מושך. עכשיו, הוא רוצה להסיר את השיער

ליו זנהאון בן ה-32 מהפרובינציה הדרום סינית ליאונינג סובל מחוסר איזון הורמונלי, מה שגרם ל-96% אחוזים מגופו להיות מכוסים בשיער. מאז גיל 7 הוא משחק בסרטים, בגלל הבעיה המיוחדת שלו. הוא אפילו שיחק בסרט: "הרפתקת אוצר הנערים השעירים", וגם שר כמה שירים.

לאחרונה, ניסה זנהאון להתקבל לתפקיד הראשי בסדרת טלוויזיה על ממלכת הקופים. הוא התאכזב מאוד כאשר הבימאי אמר לו: "אתה לא מספיק מושך".

"חשבתי שאני המועמד הטוב ביותר, כי אני נראה כמו קוף והכינוי שלי הוא איש הקוף", סיפר לאחר הדחייה. זנהאון אפילו הלך לספרים מומחים כדי שישפרו את המראה שלו. "נכשלתי כי אני לא נראה מספיק טוב".

"אני רוצה להיפטר מהשיער"

"אני עומד לעבור ניתוח ולהפטר מהשיער, כדי להיראות, אולי כמו קוף יפה", אומר הצעיר השעיר. "אולי כך, אגרום לבימאי לשנות את דעתו".

עיתון הנוער של סין שאל מנתח פלסטי מה ניתן לעשות במקרה כזה. המנתח הסביר שצריך לעבוד על העיניים, על האף והשפתיים של זנהאון. "למלך הקופים יש עיניים גדולות ויפות, לליו יש עיניים קטנות", הסביר.

זנהאון כבר עבר בעבר ניתוח להפחתת השיער בגלל החום, ולאחר שהשיער הפריע לו לראות. "לחברה שלי אין שום בעיה עם השיער שלי", אמר בראיון לעיתון סיני. "אנחנו מסתדרים נפלא, לא אכפת לה מהשיער בכלל", סיכם. 

ועוד בסין: אשת חתול - גירסת הריאליטי