בריטניה: נא לא לקיים יחסי מין בבית הקברות

מועצת עיר בבריטניה נדהמה מהתלונות שהגיעו אליה בחודשי הקיץ האחרונים: מסיבות, אלכוהול ויחסי מין בשטח בית הקברות. "נערכות על הקברים מסיבות פרועות בשילוב אלכוהול ויחסי מין", ציינו המתלוננים ההמומים. המתאבלים לא הסכימו לסבול יותר את חוסר הכבוד ודרשו לשים קץ לחגיגות. עכשיו, אולי יהיה למתים שקט הרבה יותר

מה עושים על הקברים (חדשות 2)

יש כאלה שמסתפקים באור נרות ופרחים, אחרים מעדיפים את זה בטיסה, אבל מסתבר שלא מעט בריטים נהנים לקיים יחסי מין דווקא בבתי קברות - עבור האחרונים יש לנו חדשות רעות.

בשל תלונות רבות בקרב אבלים בעיר קולצ'סטר הסמוכה ללונדון, החליטה המועצה המקומית על תקנות מחמירות במטרה לשים קץ לתופעה המגונה.

"נערכות על הקברים מסיבות פרועות בשילוב אלכוהול ויחסי מין", ציינו המתלוננים ההמומים. גם חבר המועצה, טים יאנג, נדהם מהמחזה שנגלה לנגד עיניו. "היו שם גברים שלא לובשים דבר מלבד תחתונים ונשים שלובשות בקיני ופחות מזה", ציין. "אני לא מאמין שכך אנשים הגיעו להתאבל".

"הולכים רחוק מדי"

חבר המועצה הוסיף כי הוא מבין את אלה שבוחרים לחגוג ולציין את הזיכרון של אהוביהם בבית הקברות, אבל הדגיש כי "האבלים שמתפרקים במקום בעזרת משקאות חריפים הולכים רחוק מדי".

יאנג, יחד עם חבריו במועצה, הגיעו למסקנה כי יש לשנות את החוקים במהרה. הם התקינו תקנות חדשות האוסרות השמעת מוזיקה רועשת בבתי קברות, לבישת חוטיני וכל מה שמוגדר כ"התנהגות בלתי הולמת".