תיעוד: נשים ביצעו לינץ'בגבר חסר אונים

האלימות, מסתבר, אינה נחלתם של גברים בלבד: בבריטניה מזועזעים מתמונות שפורסמו, בהן נראות חמש נשים שיכורות תוקפות באכזריות גבר חסר אונים. הציפורניים המושחזות ונעלי העקב שומשו בברוטאליות ככלי נשק

לא פעם, אנו שומעים על תקיפות אכזריות המבוצעות על ידי גברים, אך התמונות שמגיעות היום מבריטניה מוכיחות לנו שגם ה"מין היפה" יכול להיות אכזרי ואלים.

התיעוד המצמרר צולם מחוץ לפאב בעיר גרימסבי. חמש נשים שיכורות ממשפחה אחת תקפו ללא שום סיבה נראית לעין גבר תמים. בתמונות ניתן לראות בבירור כיצד ניגשות אליו הנשים, דוחפות אותו, ואז כאשר הוא שרוע על הרצפה - הן מבצעות בו לינץ' אכזרי.

המותקף, מתיו קמבל בן ה-38 המשרת בצבא הבריטי, סבל מפגיעות בכל חלקי גופו. מתברר שהנשים "ניצלו" את "יתרונותיהן הנשיים" בשביל לגרום לו מקסימום של סבל: הציפורניים המושקעות ננעצו בברוטאליות בקרקפת, העקבים הצרים השאירו שקעים על הגב, ועל פרצופו של הקורבן נותר סימן גדול של סוליית נעל.

במשפטן ניסו הנשים לטעון כי הגבר ניסה לתקוף אותן, אך התמונות הפריכו את הגרסה השקרית. בית המשפט גזר על הנשים חצי שנת מאסר בפועל. "קיוויתי שהן יישלחו לתקופה ארוכה יותר", אמר קמבל בתגובה לגזר הדין, "זה לא נראה לי כמו עונש אמיתי".

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק