השוד המזוין הסתיים בחיבוק לבבי

שוד באינדיאנה, ארה"ב, הסתיים ברגע אינטימי שמחמם את הלב. הפקידה החלה לבכות ולהתפלל, והשודד החמוש ביקש ממנה להתפלל גם עבורו ובנו הפעוט. מה שהחל כשוד אכזרי הסתיים בחיבוק חזק ואוהב. לא נגענו

מי היה מאמין שהרגעים האנושיים היפים ביותר יתרחשו דווקא במהלך שוד: צילומי מצלמות האבטחה הללו מאינדיאנה שבארצות הברית מוכיחים אחת ולתמיד - יש קצת אור גם ברגעים החשוכים ביותר.

האירוע הבאמת לא שגרתי הזה התרחש ביום שני השבוע. שודד חמוש נכנס לעסק לסליקת צ'קים עם אקדח שלוף, אך הדרמה האמיתית התרחשה דווקא כאשר חצה השודד את הדלפק. השודד בן ה-23 לקח את הפלאפון של הפקידה ו-20 דולרים מהקופה - אך כאן העסק רק החל להסתבך.

בשלב מסוים החלה הפקידה לפרוץ בבכי ואף להתפלל. השודד כנראה התרגש וסיפר לפקידה על פחדיו ועל ילדו הפעוט בן השנתיים בו הוא צריך לתמוך. בשלב מסויים הוא אף ביקש ממנה להתפלל עבורו שיצליח להתמודד עם הקשיים בחייו.

בסיום השוד, בסצנה מרגשת שכאילו נלקחה מתוך סרט הוליוודי, נראים השניים מתפללים יחדיו. בסוף התפילה ניגש השודד לאישה והעניק לה חיבוק אוהב מכל הלב. יום אחר כך, ולאחר שגם פרצופו נראה במצלמות, הסגיר עצמו השודד למשטרה.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק